Організаційний референт Світової Управи СУМ зустрівся із сумівцями Лісабону

0
560

Сумівська родина Португалії радо вітала на своїх теренах гостя з України – Святослава Липовецького , Організаційного Референта Світової Управи СУМ, відомого історика та публіциста.

Надзвичайно тепла атмосфера панувала під час зустрічі, Святослав розповідав цікаві факти з майже 90-літньої історії СУМу, який протягом цього періоду “кількаразово проходив шлях від політичної структури до виховної, від функції представлення поневоленої нації, до боротьби за душу конкретної української молодої людини”.

А далі була щира і дружня розмова з обміном думками щодо стану та перспектив розвитку організації, про те, як зацікавити молодь, згуртувати та спрямувати на служіння інтересам нашої держави.

На завершення нашої зустрічі та на згадку друг Святослав подарував для нашого осередку дві своїх книги “Бандерівці. 200 історій з ХХ століття” та ” Меч “Щербець” та Українські ворота” зі своїм автографом.

Час промайнув швидко. Cпілкування із знаним сумівцем, з самобутньою та небуденною особистістю, обов’язково надихатиме у подальшій діяльності , і ще раз впевнено відчуваєш, згадуючи слова з СУМівського Гімну «Де б не прийшлося нам жити»,  приналежність до СУМівської великої родини, до частинки чогось значимого і цілого, що дає почуття безпеки та затишку.