Обрано новий Провід Ініціативної Групи СУМ в Португалії

0
121

У Лісабоні відбулися Звітно-виборчі Збори Ініціативної Групи зі створення Спілки Української Молоді в Португалії.

Розпочали їх молитвою у місцевому греко-католицькому храмі. Делегати Зборів вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв України.

Учасників зібрання привітала Надзвичайний Повноважний Посол України в Португалії пані Інна Василівна Огнівець. Також прозвучав привіт від заступника директора українського культурного освітнього центру «Дивосвіт» подруги Нелі Підперигори та усний привіт від представника Світового Конгресу Українців, голови Спілки Українців Португалії пана Павла Садохи.

Від імені Світової Управи Спілки Української Молоді сумівців привітав Референт зовнішнього розвитку СУМ друг Андрій Несмачний.

«Щиро радіємо вашим успіхам, бо розуміємо скільки зусиль необхідно докласти аби їх досягнути. А тому, – впевнені, що добрий початок нашої спільної справи матиме в Португалії гідне продовження. Для цього потрібно лише об’єднати зусилля, пам’ятаючи – в єдності наша сила! Цього нам усім бажаємо. Зичимо вам мудрих рішень і дальших здобутків, на славу Бога й України!», – йдеться в привітанні СУ СУМ, адресованому членам ІГ СУМ в Португалії.

Після заслуховування привітів та обговорення звітів, Збори прийняли ряд постанов та рішень, спрямованих на подальший розвиток сумівської діяльності на терені Португалії.

Також обрано нові керівні органи Ініціативної Групи.
Її очолила подруга Алла Фіть.
Заступник голови – друг Олександр Підперигора.
Секретар та головний виховник – подруга Неля Підперигора. 
Організаційний референт – друг Андрій Іваночко.
Помічник організаційного референта – друг Адам Ілюк.
Фінансований референт – подруга Катерина Піцко.

Контрольна комісія та Товариський суд: подруга Галина Ілюк та друг Микола Чабан.

На завершення Зборів новообрана голова ІГ СУМ подруга Алла Фіть звернулася до всіх учасників засідання з словами подяки та заохочення до подальшої розбудови Спілки на терені Португалії.