На Одещині діти ветеранів АТО/ООС отримали подарунки від української діаспори

0
37

Сумівці з Канади, Австралії, США, Іспанії, Португалії та Великобританії передали подарунки для дітей військовослужбовців, які виконують бойові завдання на сході країни.

Як розповіла координаторка акції “Теплом зігріємо серця” Ольга Ліміщук, загалом для малечі українських захисників зібрали приблизно 1300 пакунків. В Одеській області подарунки від діаспорян зі Спілки української молоді отримали понад 30 дітей.На Одещині діти ветеранів АТО та ООС отримали подарунки від української діаспори

Фото: Ольга Ліміщук.

“Подарунки обирали індивідуально під стать та вік дитини. Оскільки я координую акцію в Одесі, довелося сидіти і думати: що ж подарувати Даринці, якій 8 років, а що сподобається Андрійку, якому вже 14. Обов’язкова умова – формувати всі подарунки на однакову суму. Хтось міг отримати більш об’ємний подарунок, але це не означає, що він був дорожчим за інші”, – пояснила Ольга Ліміщук.На Одещині діти ветеранів АТО та ООС отримали подарунки від української діаспори

За її словами, спочатку в межах акції подарунки дарували лише дітями військових, які були членами Спілки української молоді. Однак згодом цей перелік розширили, оскільки організатори вирішили допомагати всім, хто захищає Україну, запевнила координаторка акції.

Чоловік Ольги – Євген Ліміщук – військовослужбовець та ветеран. Подарунки від діаспорян отримали й сини подружжя, п’ятирічний Марк та трирічний Максим. Хлопцям подарували книги, дитячі журнали, солодощі, радіокерований екскаватор та іграшковий паркувальний будиночок з машинками.На Одещині діти ветеранів АТО та ООС отримали подарунки від української діаспори

Марк та Максим Ліміщуки.На Одещині діти ветеранів АТО та ООС отримали подарунки від української діаспори

Марк Ліміщук.На Одещині діти ветеранів АТО та ООС отримали подарунки від української діаспори

Максим Ліміщук.

Ольга переконана: подібні акції підтверджують, що українці об’єднуються та підтримують одне одного. Цьогоріч на формування списків та вибір подарунків знадобилося майже 7 місяців.

Зазначимо, акція “Теплом зігріємо серця” відбулося в Україні вже всьоме. За цей час подарунки від діаспори отримали більш як 12 тисяч 500 дітей.

Також зазначимо, аналогічні акції відбулися й в інших регіонах України. Зокрема в Тернополі дітям учасників російсько-української війни передали 135 наплічників з канцелярією, іграшками та одягом.

Джерело: UA:Суспільне. Одеса