Літній молодіжний табір “Честь України – Готов боронити”. Португалія

0
572

Розпочинається запис учасників на перший літний табір у рамках спільного проекту Спілки Української Молоді та Спілки українців Португалії (Лісабон),  Культурно-освітного центру  “Оберіг”(Ешторіл),  освітньо-культурного центру «Школа імені Тараса Шевченка» м.Фару, як також Асоціації Українців в Іспанії, Регіону Мурсії та Енаресу,  школою “Дивосвіт” м.Мадрид.

Табір відбудеться 03. – 10.07. 201у молодіжному центрі MoradaCaixa Postal 41-B Bias do Sul8700-067 Moncarapacho – Olhão.

Plakat_3

Тематика літнього юнацько-відпочинкового табору для дівчат та хлопців віком від 8 років та прихильників молодіжньої організації присвячена ознайомленню з історією та світоглядними засадами Спілки Української Молоді, аналізу сучасної ситуації в Україні, дискусії та творчі вправи. А також Вас очікуватимуть  веселі розважальні вечірні програми, спорт, квести, прогулянки,  плавання, співи, майстер-класи з ручних праць, виконання   мультимедійних проектів тощо. Табір – це чудова нагода запізнати нових друзів, відшукати цікаві маршрути, здобути глибші знання, навчитися грати в кооперативні та інтерактивні ігри, проявити свої таланти, ініціативність та нестандартність мислення, назбирати силу-силенну неймовірних вражень.

Кошторис семиденного табору складає 210,- євро, куди  включено п`ятиразове харчування, проживання та страхуванння а також всі витрати пов`язані із проведенням табору. Доїзд та від’їзд за власний кошт а також за бажання батьків дітей пропонуємо  екскурсію до парку “Isla Mágica”- в Севілії (Іспанія) додатковою оплатою 40,- євро. Учасники табору перебуватимуть під опікою досвідчених виховнииків Спілки Української Молоді та викладачів українських суб. шкіл Португалії та Іспанії.

Щоб стати таборовиком  цього літа  ВАМ варто:

– зголоситись до 15 квітня 2016 року

за тел. в Португалії: 966 129 007 або 962 659 168 чи по email: [email protected]

– за тел. в Іспанії : 637 386 015 чи по email: [email protected]

– заповнити анкету та оформити медичну довідку учасника табору (на передодні табору)  Анкета для завантаження

Честь України! – Готов боронити!