Минуло два роки з часу відновлення діяльності осередку СУМ в місті Хмельницькому.
Два роки праці, відповідальності й великої спільної дороги!

Цими вихідними СУМівці зібралися разом, щоб відзначити цю дату.
Свято розпочали урочистою збіркою: Гімн, молитва, складання Слова та Обітниці.
Напутні слова хмельничанам виголосив присутній на святі Голова Світової Управи СУМ друг Андрій Бігун.
Він також вручив СУМівцям грамоти «Вірність, дієвість, взірцевість».
“Для нас було великою честю приймати гостей, які розділили цей день разом із нами та привітали осередок із річницею!Саме такі моменти нагадують, що осередок – це не лише події та проєкти, а передусім люди! Дякуємо всім, хто був поруч ці два роки! Попереду ще багато спільної праці і нових сторінок нашої історії”, – кажуть СУМівці Хмельницького.










