Емблема 75-ліття СУМ в Діаспорі

0
58

Невід’ємним атрибутом відзначення цьогорічного організаційного Ювілею – 75-ліття відновлення СУМ в Діаспорі, є його емблема.Її автором є член осередку СУМ в Калґарі (Канада) друг Данило Мусієнко.

Запропонований ним проект ювілейної емблеми визнано кращим серед 40 ескізів, що надійшли на розгляд Світової Управи СУМ із 5 країн світу.

Митцю вдалося графічно відобразити основні етапи історії нашої організації, заховавши в цій лаконічній формі глибокий зміст і наповнивши її промовистими символами.

У центрі емблеми зображено карту України, малу емблему СУМ та цифри 75, як символ того, що впродовж 75-років на чужині наша Спілка живе з Україною в серці та працює для добра Рідного Краю.

Нагадуванням про творців відновленої Спілки та її сучасне членство є 11 ластівок, що відлітають з України. Це число також має свій зміст і прочитання адже говорить про країни в яких, крім Батьківщини, діють сьогодні офіційні крайові представництва СУМ-у: Австралія, Арґентина, Бельгія, Велика Британія, Естонія, Іспанія, Канада, Німеччина, Португалія, Сполучені Штати Америки, Франція.По околу емблеми, в нижній її частині, розміщені державні прапори згаданих країн. У верхній частині – напис «75-ліття СУМ в Діаспорі».