Діти київських військових отримали подарунки від СУМівців з Діаспор

0
16

Діти київських військових отримали різдвяні подарунки від ровесників з Діаспори.

Члени Спілки Української Молоді, осередки якої діють в 12 країнах світу, зібрали та передали подарунки для своїх ровесників в Україні, батьки яких виконують бойові завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

У неділю, 5 грудня в День волонтера, зібрані юними діаспорянами різдвяні гостинці-“миколайчики” отримали діти українських бійців з Києва.

Столичний етап акції «Теплом зігріємо серця» розпочався в приміщенні коворкінгу Vcentri Hub: Оболонь

На початку заходу, з вітальним словом звернулися CУМівці з Спілка Української Молоді в Королівстві Іспанії, котрі в цей час перебувають на зимовому таборі.До заходу долучилися Молодіжний тренувальний центр – Молодіжний тренувальний центр – ПРОСТІР БЕЗПЕКИ та Всеукраїнська рада реанімації, котрі для дітей провели майстер класи з домедичної допомоги.

Як зазначив голова Київської міської орагнізації СУМ в Україні Ігор Євтушок, доброчинна акція Спілки Української Молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року.

Завдяки зусиллям CУМівців з різних країн світу, за попередні роки проведення цього благодійного проекту дітям українських бійців передано майже 14 тис. подарунків на суму близько 380 тис. американських доларів.