У Іспанії розпочалось літнє сумівське таборування

0
774

Уже традиційно, в перший тиждень липня таборують сумівці Іспанії. Цього року початок табору “Шукай історію” був надзвичайно насиченим для понад півсотні його учасників.

Після ранішнього Богослужіння молодь поблагословив отець Іван Липка.


Голова Світової Управи СУМ друг Андрій Бігун, який приїхав на створення Ініціативної групи по відновленню діяльності Спілки Української Молоді в Іспанії, привітав усіх із початком таборування, організованого за сумівською методикою і за участю виховників СУМ.

«Щиро бажаємо таборовикам не лише заглибитися в дослідження цікавих сторінок минувшини, але й, користуючись її уроками, свобідно творити сьогодні гідне майбутнє української спільноти, пам’ятаючи слова світлої пам’яті Патріарха Любомира Гузара, які стали Гаслом СУМ на 2018 рік: «Ціль свободи – творити добро!». У цьому нам, Боже, допоможи!», – йшлося у вітальному слові Голови Світової Управи СУМ.


Комендант подруга Тетяна Ковальова та Головний Виховник подруга Яна Мазур разом із членами Ініціативної групи СУМ в Іспанії розповіли про ціль, наміри та правила табору.


Тематичні гутірки, інтелектуальні ігри, спортивні змагання були вміло подані іншими членами команди. А це Настя Лучик, Ярослав Логуш, Леся Климусь, Мирослав Димкевич та подружжя Антошків. A духовну опіку взяв на себе Отець Володимир Нейлюк.

Морські хвилі та пекуче сонце також долучились до фізичного гартування української молоді.