У Чехії запалала сумівська таборова ватра!

0
569

У Чехії стартував літній молодіжний табір «Україна в нас одна!». Триватиме він впродовж 2 – 12 липня.

На таборовій оселі поблизу чеського містечка Нова Живогошть зібралося 25 юнаків та юначок, аби поринути в захоплюючий світ сумівського таборового літа.

«Щиро вітаємо учасників та організаторів літнього молодіжного табору «Україна в нас одна!», який відбувається в Чехії завдяки взаємодії Спілки Української Молоді та Українського культурно-освітнього центру «Крок», – йдеться у вітальному листі Світової Управи СУМ. – Віримо, що ця співпраця переросте у повноцінне партнерство, задля добра української справи й готові докласти для цього максимум зусиль».

Дякуючи представникам української спільноти в Чеській Республіці за розуміння важливості справи патріотичного виховання дітей та юнацтва, Світова Управа СУМ наголошує, що цей табір є одним із етапів, започаткованого нашою діаспорою в цій країні, виховного процесу, і вважає, що етап цей буде успішним.

Варто зазначити, що захід проводиться за сумівською методою. Участь у його роботі беруть виховниці з України подруга Соломія Кирилович та подруга Віра Куцманд, а також член СУМ у Франції друг Дем’ян Пастернак.

Тематика літнього юнацько-відпочинкового табору присвячена ознайомленню з історією та світоглядними засадами Спілки Української Молоді, аналізу сучасної ситуації в Україні.

Крім того на таборовиків очікують веселі розважальні вечірні програми, спорт, квести, прогулянки, плавання, співи, майстер-класи з ручних праць, виконання мультимедійних проектів тощо.