Сумівська таборова ватра запалає цього літа й в Чехії

0
533

Розпочинається збір зголошень учасників літнього молодіжного табору «Україна в нас одна!», який відбуватиметься 2 – 12 липня в Чехії, завдяки співпраці Спілки Української Молоді та Українського культурно-освітнього центру «Крок».

Місцем його проведення обрано молодіжний центр «Veřejné tábořiště Nová Živohošť», Nová Živohošť 68, Křečovice 257 56.

Тематика літнього юнацько-відпочинкового табору для дівчат та хлопців віком від 7-17 років та прихильників молодіжньої організації присвячена ознайомленню з історією та світоглядними засадами Спілки Української Молоді, аналізу сучасної ситуації в Україні, дискусії та творчі вправи.

Крім того на таборовиків очікують веселі розважальні вечірні програми, спорт, квести, прогулянки, плавання, співи, майстер-класи з ручних праць, виконання мультимедійних проектів тощо.

Табір – це чудова нагода запізнати нових друзів, відшукати цікаві маршрути, здобути глибші знання, навчитися грати в кооперативні та інтерактивні ігри, продемонструвати свої таланти, ініціативність та нестандартність мислення, назбирати силу-силенну неймовірних вражень.

Кошторис десятиденного табору складає 4000 корун, куди включено триразове харчування та проживання, а також всі витрати пов`язані із проведенням табору.

Учасники табору перебуватимуть під опікою досвідчених виховнииків Спілки Української Молоді та викладачів українського Українського культурно-освітного центру «Крок».

Щоб стати таборовиком цього літа ВАМ варто:
– зголосить до 30 травня 2018 року в за тел : Телефон + 420 773333643 чи по email: [email protected]
– заповнити анкету;
– оформити медичну довідку учасника табору (на передодні табору);
– сплатити передоплату в розмірі 2000 корун, до вище згаданої дати на 4940944309 /0800 вказанням імені та прізвища, концепт: Tabir 2018, 10 днів після подання реєстрації.