До сумівської родини світу долучається Іспанія!

0
855

Світова Управа СУМ підтримала ідею заснування Ініціативної групи зі створення СУМ в Іспанії.

З таким клопотанням звернувся до організаційного проводу друг Орест Антошків, який впродовж тривалого часу, разом із групою однодумців, бере активну участь в сумівських заходах та провадить їх на теренах Іспанії, залучаючи до цієї праці місцеву українську молодь та дітей.

Завдяки цій жертовній праці  в українських громадських та шкільних установах в Іспанії зріс інтерес до діяльності СУМу.

У кількох українських громадах терену вже проводяться юнацькі сходини за сумівською методою, а з 2015 року зацікавлений український доріст цієї країни бере участь в таборах і семінарах Спілки, які проводилися на Піренеях.

Варто зазначити, що йдеться не лише про створення організаційних клітин СУМ в Іспанії, але, радше, про відродження їх діяльності, адже перші осередки Спілки Української Молоді зорганізувалися тут ще в 1952 році, однак, з причин малої кількості українських мігрантів, призупинили діяльність.

Розглянувши клопотання друга Антошківа, Світова Управа СУМ підтримала ініціативу відновлення в цьому краю офіційної сумівської структури.

Очікується, що установчі збори із заснування Ініціативної групи зі створення СУМ в Іспанії відбудуться 29 – 30 червня 2018 року.