Долучитися до проведення IV Благодійного табору СУМ може кожен!

0
1041

Унікальна нагода долучитися до втілення у життя ідеї проведення IV Всеукраїнського благодійного табору СУМ «Творці майбутнього» відтепер з’явилася у кожного.

Таборова команда, прагнучи залучити додаткове фінансування, зареєструвала цей проект на українській краудфандинговій платформі «Велика ідея», то ж нині будь-хто може зробити свій фінансовий внесок у добру справу.

Для цього варто перейти за посиланням https://biggggidea.com/project/blagodijnij-tabir-dlya-ditej-bijtsiv-ato-i-lini-rozmezhuvannya.

Перейшовши на сторінку – натиснути кнопку «Фондувати» у правому верхньому її куті.

Нагадаємо, що такий Благодійний табір вже четвертий рік поспіль організовує Світова Управа Спілки Української Молоді для дітей українських бійців і дітей-переселенців, що проживають на лінії розмежування.

Вже через три тижні ліс в околиці міста Чернігова наповниться дзвінкими дитячими голосами. Саме туди приїдуть 120 дітей.

І хоча для більшості, війна, яка затягнулася, лишається десь там для цих дітей вона ще й далі поруч. Вони навчилися цінувати життя, життя з татом, з цілою родиною, життя у власній оселі. Вони навчилися цінувати дружбу, підтримку один одного. Їх цьому навчили довгі дні, місяці і роки відсутності батька, хвилювання за його життя; відсутність власної оселі, міста, села де народився та батьківської оселі.

Ми хочемо хоч на кілька днів повернути їх в дитинство, юність, дати їм віру у те, що саме від них залежить якою буде наша Україна, їх життя.

Молодше Юнацтво дізнається про природні і людські багатства України та їх збереження,  про відомих українських інженерів, сучасне українське мистецтво. Випробує себе в справі інженерії, створить свій театр, навчиться креативити, дізнається про історію грошей, відвідає банк, проведе фестиваль бізнес-ідей. Мандруватимемо історичним містом Черніговом.

Старше Юнацтво через ряд вправ, зустрічей, дискусій і дебатів розглянуть історичні етапи творення нашої держави, зрозуміють, що лежить в основі демократичної держави. На них чекає зустрічі з суддею, депутатами різних рівнів, відомими журналістами, блогерами,  відвідування мерії міста, поліцейського відділку, створення блогів, творчих проектів, мандрівка в Крути.

Наша таборова молодь, не боятиметься проявляти свою громадянську позицію і буде це робити ефективно, адже знатиме як налагоджувати діалог, захищати свої права, буде прагнути до моральних принців в своїй діяльності. А головне – активно і відповідально ставитиметься до своїх громадянських і професійних кроків.

Підтримай творців майбутнього України – її дітей!

https://biggggidea.com/project/blagodijnij-tabir-dlya-ditej-bijtsiv-ato-i-lini-rozmezhuvannya