Гайда з “Крилатими” у літо!

0
560

Літо у розпалі, а пригодницький журнал для дітей “Крилаті” разом зі своїми героями кличе до пригод! «У новому номері ти знайдеш чимало цікавого!», – обіцяють творці липнево-серпневого числа цього сумівського видання.

Певно, влітку ти особливо любиш прогулюватися лісом? Чи не так?! Але іноді можна і загубитися! У коміксі “Як Назар лісом блукав” Ольга Семиляк нагадала, як легко можна знайти вихід із лісових хащів. У школі чи в будь-якому колективі ти, певно, помічаєш, що є люди, яких інші не сприймають. Особливо, така доля спіткає новеньких.

Про емоційний голодомор та як його уникнути розповідає у своїй оповідці Галина Крисько.

Хто любить малювати, зможе повчитися разом із Катериною Міщук, як легко і красиво вималювати бджілку.

А в рубриці “Відомі імена” Анна Багярна познайомить тебе із життям відомої художниці-самоучки, майстрині декоративного розпису Катерини Білокур.

А також ти дізнаєшся, що довелося пережити українській художниці, аби вибороти собі право бути собою — малювати.

Для любителів почитати є “Поетична сторінка”, і цього разу ти зможеш знайти там вірші Галини Кирпи, Наталки Поклад та Тетяни Нарчинської. А в рубриці “Читальня” знайдеш оповідання Галини Кирпи “Присягаю лисовим хвостом”.

Знаєш, хто такий гавіал? Якщо цікавишся тваринним світом — для тебе рубрика “Зоопарк”, а Олександра Малаш підготувала найцікавіше про одного з найбільших крокодилів у світі.

Для любителів помізкувати Тетяна Савченко, Ганна Мормоленко та Ольга Устимко підготували чимало цікавезного матеріалу.

А якщо ти цікавишся унікальними явищами природи, тобі до вподоби буде сторінка “Такий цікавий світ”. Авторка Катерина Міщук розповість тобі про неймовірні рідкісні хмари, а також ти дізнаєшся, як поводять себе вогонь та вода у невагомості!

Дещо про літо зможеш вивчити англійською на сторінці “Вчимося граючись”. Отож, гайда з “Крилатими” у літо!