Cумівці привітали зі святом матерів та дружин українських героїв

0
573

Акцію “Матусі – з любов’ю” провели члени Спілки Української Молоді в Україні, адресуючи її матерям та дружинам загиблих добровольців.

«День Матері є для українців святом української жінки-героїні – хранительки домашнього затишку. Своєю акцією наша організація хоче допомогти жінкам, чиї сини та чоловіки віддали в жертву своє спокійне життя задля мирного та світлого майбутнього нашої Батьківщини. Увагу ми закцентували саме на добровольцях, оскільки ними держава опікується найменше», – розповіли у Крайовій Управі СУМ в Україні.

Спільно з друзями та однодумцями сумівці підготували символічні гостинці для 103 матерів та дружин українських героїв. У подарункові пакунки увійшли книги, солодощі, набори для творчості, побутова хімія. Їх передали адресатам в різні куточки України.

«Для нашої організації честь робити цю добру справу», – кажуть сумівці.

Вони також дякують за підтримку й допомогу в проведенні акції: Організації українських жінок Великобританії, компанії САВСЕРВІС – офіційному дистрибютору продукції Компанії Procter&Gamble, компанії «Якобз Дау Егбертс Україна»,  компанії “ORIFLAME Україна”, видавництвам “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” і “Свічадо”, соціальному підприємству «Горіховий дім»; друзям з компаній «Монделіс Україна», «Метро Кеш енд Керрі», GSK Україна.