Знай наших!

0
52

«Знай наших!» – ці слова стануть гаслом цьогорічного V благодійного табору Спілки Української Молоді, який ми проводимо для дітей, чиї батьки брали участь у бойових діях на Сході України, та дітей з лінії розмежування.

Із 29 липня по 10 серпня 2019 року в урочищі Подусівка, м.Чернігів на базі “Open Doors”, серед неймовірної української природи, учасники табору матимуть змогу гарно відпочити, оздоровитися, а головне – ознайомитись з визначними постатями, які прославили Україну та СУМ у світі.

Діти в цікавий, невимушений спосіб дізнаються про відомих у світі українців у сфері науки, культури, спорту, бізнесу і державотворенні.

Програма табору передбачає інтерактивні заняття, спортивні змагання, творчі майстерки, цікаві зустрічі з відомими людьми, екскурсії до садиби Олександра Довженка (Сосниця), міста Ніжин, де жила Марія Заньковецька.

Відтак, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Світової Управи СУМ та благодійників, 120 дітей, віком від 7 до 15 років, отримають масу позитивних емоцій, відчують любов і турботу виховників та інструкторів, які вже з нетерпінням чекають на зустріч з Юнацтвом.