Відбулися Річні Загальні Збори Осередку Спільки Української Молоді у Брадфорді

  0
  650

  В неділю 25-го березня відбулися Річні Загальні Збори Осередку Спільки Української Молоді, в домі Відділу СУБ у Брадфорді.

  Було представлено на Зборах візуальний звіт про діяльність Управи Осередку за останні 12 місяців, після якого відбулася дискусія, яка включала такі теми, як гутірки для юнацтва, виступи хору Фіялки та танцювальної групи “Крилаті”. Також представлено майбутні плани Осередку СУМ в Брадфорді.

  Переобрано головою осередку д. Петра Химеру та обрано нову управу осередку в складі:
  Андрія Демчука
  Ганю Шляхетко
  Евгена Химеру
  Наталку Пиляк
  Алана Лій
  Катрусю Лій
  Оксану Демчук
  Марію Лій
  Соню Мулані
  Оленку Парфанюк
  Представником КУ СУМ у Великій Британії був друг Володимир Шляхетко, який привітав зборів від голови та членів КУ СУМ і себе особисто. Заслухавши звіт уступаючій управі Осередку д. Шляхетко похвалив за добру виконану працю, а відтак повідомив про майбутні крайові заходи СУМ на 2018 рік. На кінець представник КУ подякував уступаючій управі за співпрацю, а новообраній управі бажав якнайкращих успіхів у майбутньому для добра осередку на місцевому і крайовому рівні!

  В часі зборів, з нагоди 70-річчя Осередку, відзначено вітальною грамотою найстаршого члена Осередку друга Миколу Панаса. Грамота призначує і дякує другові Панасові за його постійне виконання організаційного зобов’язання як довголітній та активний член Спілки Української Молоді у Брадфорді. Передано найкращі побажання другові Панасові бо як повідомилося на зборах він хворий і зараз перебувається в лікарні. Після зборів, грамота була доставлена сумівцями в лікарню для друга Панаса.

  На жаль, з того часу стало нам відомо, що друг Микола Панас відійшов у вічність, у понеділок, 2 квітня 2018 року. Управа Осередку складає найглибші співчуття його родині за їхню болючу втрату і дякує йому за все, що він був зробив для СУМ у Брадфорді.