Кожного року Управа Осередку СУМ у Брадфорді закликає своїх членівдля проведення якогось доброго діла з нагоди свята Святого Михаїла – покровителя СУМ. Управа Осередку СУМ повідомляє все своє членство, що цьогорічне добре діло до свята Св Михаїла, є долучитися до
проведення світової доброчинної акції СУМ «Теплом зігріємо серця!», завданням якої є збір подарунків-«миколайчиків» для дітей українських бійців та дітей вимушених переселенців з Донбасу.

Зараз стартується підготовчий етап цієї акції. Загалом, за чотири роки проведення акції «Теплом зігріємо серця», сумівці з цілого світу зібрали й передали в Україну понад 7000 подарунків.
Рішено зібрати для дітей подарунки і закликаємо наших членів підтримати цю акцію. Орієнтовна вартість одного пакунка для дитини віком 6 до 16 років становить – ф15.
Реченець для зібрання подарунків є 25 листопада, щоб завчаснодоставати їх в Україну до 10 грудня 2018 року.

Подарунки можуть бути передані будь-якому членові управи Оcередку, або залишені в українському клубі у Брадфорді. СУМ також буде мати столик на Осінному Базарі ОУЖ, в листопаді, де будемо збирати подарунки, або, якщо ви бажаєте можете передати грошову пожертву, а тоді члени Управи куплять подарунки для дітей.

Якщо вам потрібна додаткова інформація або маєти будь-які питання, будь ласка, зв’яжіться до осередку [email protected]

Заздалегідь дякуємо за вашу підтримку.