СУМівці вшанували 60-ті роковини загибелі Степана Бандери

0
82

Учасники засідання Світової Управи СУМ та зустрічі Дружинників СУМ, які відбулися в Мюнхені, вшанували пам’ять Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери, з нагоди 60-ої річниці його загибелі.  

Разом із представниками української громади, громадських об’єднань українців, члени Спілки Української Молоді численно взяли участь у пропам’ятних заходах на цвинтарі Вальдфрідгоф, де похований лідер українського визвольного руху.

Багатолюдна скорботна процесія, під синьо-жовтим, червоно-чорним та сумівським прапорами, пройшла до місця останнього спочинку Провідника.

Молодь поклала вінок на могилу Степана Бандери й молитовно вшанувала того, чиє ім’я було й залишається символом боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу.

Панахиду очолив Апостольський екзарх для українців греко-католиків у Німеччині та Скандинавії владика Петро Крик.

Також сумівці помолилися біля могил провідних діячів українського визвольного руху, які мали стосунок до становлення і розвитку СУМ: професора Григорія Ващенка, голови Проводу ОУН Ярослава Стецька, українського політичного діяча та публіциста Степана Ленкавського.

Ввечері 19 жовтня члени Спілки Української Молоді активно долучилися до організації та проведення пропам’ятної академії на честь Степана Бандери в парафіяльному домі при храмі Пресвятої Богородиці та Святого Андрея Первозванного у м.Мюнхен.

Внеском організованої української молоді у цей захід стала поетична інсталяція нз вірші Олега Ольжича та Олени Теліги.

У неділю, 20 жовтня сумівці молитовно вшанували пам’ять борців за волю України під час Літургії та панахиди в місцевому Катедральному храмі УГКЦ.