Пам’ятаймо 30 червня 1941 разом з осередками Спілки Української Молоді (СУМ) у Бредфорді та Вулвергемптоні!

  0
  434

  Осередки СУМ у Бредфорді та Вулвергемптоні запрошують всіх СУМівців та гостей до цьогорічного Крайового Здвигу, який відбудеться у Тарасівці 1 липня, на День Пам’яті Декларації Незалежності України, що відбулася 30-го червня 1941 року.

  У Львові 30 червня 1941р., Організація Українських Націоналістів (ОУН), під керівництвом Степана Бандери, проголосила незалежність України. Ярослав Стечко, який став прем’єром незалежної України, прочитав Акт відновлення української держави на громадянській зустрічі, а потім члени зустрічі заспівали гімн України.

  Після совєтського відступу від Львова, члени ОУН діяли оперативно і прагнули створити незалежну Україну. На жаль, німецько-фашистська армія швидко арештувала керівництво ОУН та припинила короткий суверенітет України.

  Обидва осередка СУМ у Бредфорді та Вулвергемптоні, названі після подій 30 червня 1941 р. Після офіційної частини, буде коротка церемонія у каплиці Тарасівки, де буде згадано ці події. Запрошуємо всіх СУМівців приєднатися до нас, щоб згадати цей пам’ятний момент в історії України!