Осередок Брадфорд приймав 2018 СУМівський Окружний Здвиг СУМ північ. Сонце світіло над Йоркширом і СУМівці від осередків СУМу Брадфорді, Аштоні, Рочдейлі, Стокпорт, Манчестері і Болтону брали участ у офіційній частині.

Подруга Марія Копчик від Осередку Росдейл була комендантом Здвигі і Голова СУМ у Великі Британії Друг Зенко Фінів представляв Крайову Управу. Отці Богдан, Рій і Сампара разом провели службу.

На концерті виступали СУМівці від Брадфорду, Стокпорту, Аштону і Манчестеру. Від Брадфорду представили три поеми та декламації і всі осередки представляли танці. Було приємно бачити як юнацтво брали участі у змаганні. З такими талантами, майбутнє СУМ на північні ВБ виглядає дуже позитивним.

Через день було проведено збірка грошей для Благодійного табору СУМ в Україні. Разом зібрали £317.27 і всі гроші йдуть на покриття кошту табору. Дуже дякуємо всім які шедро пожертвували гроші.

Нагадуємо, що Крайовий Здвиг СУМ відбудеться суботу 7ого липня на Тарасівці. Крайова Управа СУМ запрошує всіх на фестиваль на честь 70 ліття СУМ у Великі Британії