27-29 avril 2018 – Séminaire de leadership à Mississauga Ontario

0
150

Провідницький Семінар відбувся паралельно до Пленуму КУ СУМ від 27 до 29 квітня 2018 р. в Міссісаґa. В семінарі брали участь 20 членiв старшого юнацтва і молоді дружинники з Осередків Калґарі, Едмонтон, Монтреаль та Міссісаґа. Семінаремпровадилиподр. Ірка Шуст-Данкович і Маруся Вовк з допомогою доповідачів: Ірки Мицак, Стефана Бандери та Юрія Шуста. Програма семінару складалася з двох основних модулів, а саме “Провідництво” та ”СУМознавство”.

Перша частина семінару включалаучасть у першій пленарній сесії Пленуму, для того щоби запізнатися із звітною частиною Загальних Зборів і першi робочi сесії. Учасники також оглянули документальний фільм «Спадок Нації» про історію й культурне значення української вишивки в цілому світі.

В робочих сесіях на тему “Провідництво”учасники мали нагоду опрацювати основи провідництва: особисті здібності, комунікація, розпорядження часом, праця в командах, співпраця, мета і візія та розв’язання конфліктів. У сесіях “СУМознавства”учасники  розглядали ролю СУМ у вищих громадських надбудовах, як КУК і СКУ, різні стяги дружинників та взагалі організаційну структуру.

Неділю, 29-го квітня 2018, учасники разом з делеґатами розпочали Святою Літургією.  Після сніданку, учасники Провіницького Семінару завершили працю робочих сесій представленням закінчених проєктів, які вони собі були вибрали на завершення Семінару.

Кульмінаційною точкою було вручення грамот випускникам, які завершили усі три модулі Провідницького Семінару: Андрій Давид і Микола Переверницький з Калґарі та Орест Туцькі з Осередку Монтреалю.

Крайова Управа висловлює свої найщиріші ґратуляції всім учасникам Провідницького семінару і бажає їм якнайбільших успіхів у дальшій праці в рядах нашої Спілки.

Крайова Управа також складає подяку всім викладачам за їхню участь і посвяту часу для наших майбутніх провідників.

Додаткові фотографії Ви можете знайти за цим лінком: Провідницький Семінар 2018