У Мюнхені проходить зустріч Дружинників СУМ

0
411

Дружинники СУМ з 8 країн світу зібралися у Мюнхені (Німеччина) на свою щорічну зустріч. Окрім дружнього спілкування та мандрівки містом сумівці відбули ряд робочих нарад.

Під час сесії 18 жовтня їх увазі було представлено документальний фільм про створення та  становлення Спілки Української Молоді в Німеччині.

«Закріпили» побачене й почуте під час зустрічі з провідними членами СУМ – представниками першого покоління членів організації, які народилися та виросли на еміграції, й у 70-80 роках очолили Крайові Управи – друг Роман Шупер в Німеччині, друг Богдан Гаргай у Великій Британії. До спілкування долучився й Павло Бандрівський зі США.

Сумівці-сеньйори поділилися із дружинниками спогадами про свою суспільницьку працю, організацію громадських заходів й таборів, заснування Інституту сусіпльно-політичної освіти.

Також учасників зібрання привітав голова Проводу Організації Українських Націоналістів (революційної), колишній перший заступник голови Світової Управи СУМ друг Стефан Романів.

У своєму виступі він наголосив на важливості праці в лавах Спілки Української Молоді задля сповнення завдань, які винесені в гасло організації – служити Богові та Україні.