ХХV КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ КАНАДИ

0
460

Повідомляємо осередки, що в днях 30 вересня – 2 жовтня 2016р. в Реджайні, Саскачеван під кличем „Долучайся, Надихай, Твори!“ відбувся ХХV Конґрес Українців Канади, рівночасно відмічуючи 125-ть ліття від поселення українців у Канаді. З великою приємністю також повідомляємо, що ХХV Конґрес Українців Канади вчетверте переобрав на голову, др. Павла Ґрода, за що ми йому висловлюємо найщиріші ґратуляції та бажаємо багато успіхів у майбутньому. До Екзекутиви також переобрано на пост скарбника др. Володимира Длуґоша з О СУМ Вінніпеґу. Представником СУМу до КУК залишився др. Роман Британ.

На Конґресі нашу Спілку репрезентували наступні подруги і друзі: члени Крайової Управи, М. Шиш, Р. Британ і Д. Мусієнко, з О СУМ Калґарі М. Мелиш і Н. Давид, з О СУМ Едмонтон Л. Шмігельська, Д. Крис, І. Солецька, Т. Фецулак, М. Вовк, П. Коломийчук, С. Адамик, І. Педяш й Я. Брода як і також екз. директор, Г. Несмашний. В додатку, в Конґресі також брали участь численні сумівці, які представляли другі організації як напр. ЛУК, КУК, тощо, доказом чого є спільна знімка всіх сумівців.

Нашi делеґати брали активну участь у програмі Конґресу, зокрема у круглих столах і поодиноких групових сесіях, які торкнули ряд цікавих питань.

Серед почесних гостей, які брали участь у Конґресі були численні міністри і парляментаристи Канади, як напр. достойні Степан Діон, Христя Фріланд, Ралф Ґудейл, МаріАнн Мигайчук, а з української сторони члени уряду – Вячеслав Кириленко, Степан Кубів і Вадим Пристайко.

Також годиться згадати, що в п’ятницю ввечорі відбувся величавий концерт відмічуючи 125-ліття поселення українців у Канаді з участю поверх 160 музикантів, танцюристів, хористів з усіх куточків Канади.

Просимо слідкувати за численними корисними резолюціями ХХV Конґресу Українців Канади в обширніших дописах про ХХV Конґрес КУК в українській пресі або безпосередньо на вебсайті Конґресу: www.ucc.ca

Вкінці, Крайова Управа висловлює щиросердечну подяку всім вищенаведеним осередкам, котрі не жаліли грошей, щоби або фінансово допомогти Крайовій Управі або вислали своїх представників на цей дуже важливий Конґрес. За Ваше вирозуміння щиро Вам дякуємо!