Німеччина вітає новопризначеного Екзарха УГКЦ в Німеччині та Скандинавії

0
90

Крайова Управа Спілки Української Молоді у Німеччині щиро вітає новопризначеного Екзарха для католиків візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії, достойного Владику Богдана Дюраха.

СУМівське гасло, «Бог і Україна» ставить віру в основу організації. СУМ завжди мала міцні стосунки з нашими церквами і пропагує це як життєвою важливою роллю у вихованні нашої української молоді в сучасному суспільстві в Німеччині. Сподіваємось на продовження доброї і плідної співпраці з новопризначеним Єпископом та у просування в першій мірі нашого українського духовного життя, як також у поєднанні Його з нашою виховною працею, а саме в збереження «Честі України»!

Нехай Святий Дух наповнить новопризначеного Владику силою та мужністю в Його не легких обов’ язків та допоможе Йому діяти як пастиреві, провадити своє стадо до нових висот у пошуках Божого Слова.

Крайова Управа СУМ у Німеччині, висловлює з цього приводу також щиру подяку Владиці Кир Петру за всю Його працю та допомогу. Владика Петро служив громаді, розуміючи – що сильна церква це запорука сильної спільноти! Ми бажаємо Йому і надалі успіхів в Його новому житті як Єпископа емерит.

Остаємося з  з сумівським привітом,

«Честь України – Готов Боронити»

Крайова Управа Спілки Української Молоді у Німеччнині