Маланка 2017

0
316

Чікаґо – Осередок Спілки Української Молоді Америки (СУМ) ім. Миколи Павлушкова в Чікаґо влаштував новорічний бал «Маланку» 14-го січня 2017-го р. який, відбувся в залі Drury Lane Theatre and Conference Center.  З 6-ої години вечора гості насолоджувалися коктейлями і закусками у вітальні Grand Ballroom.  Рідні та знайомі зібралися, щоби протягом години спілкуватися один з одним та приготуватися до зустрічі нового року.  Відкриваючи урочистий вечір, ведучий, Андрій Лучак Ґлубіш, привітав поверх 700 присутніх гостей, та заохочував молодих лишатися активними членами СУМ-у та продовжувати віддану працю своїх батьків та прабатьків.

Найбільш очікуваною подією вечора була презентація сімнадцятьох красивих дебютанток, СУМ-івок з осередків СУМу в Чікаґо та Палатайні.  Хореографами презентації були Адріяна Караван та Катерина Дяків.  Після представлення кожної дебютантки вони отримали традиційну стрічку та привітання від голови Осередку СУМ ім. Миколи Павлушкова, Тараса Дрозда, від голови Осередку СУМ ім. полк. Дмитра Вітовського, Мирона Васюнця, та від булавних кожного осередку, Адріани Попович і Христі Почтар-Екгарт.  Кожна з дебютанток привітала присутніх глибоким поклоном, а їхні батьки поглядали на них з гордістю.

Тарас Дрозд привітав всіх гостей із найщирішими побажаннями в новому році.  Висловлюючи признання дебютанткам, він побажав їм успіхів при переході від дитинства до зрілости.  Адріяна Караван перебрала ведення презентації дебютанток, запрошуючи батьків провадити своїх дочок до гарно схореографованого вальсу, який закінчився люблячим поцілунком батьків.  Відтак дебютантки подарували своїм матерям троянду як ознаку подяки за їхню любов та підтримку.

Тоді вся увага присутніх буля звернена до дебютанток та їхніх ескортів, які виконали  традиційний вальс.  Чарівна хореографія складалася з випрацюваними складниками: поворотами, спусками та поклонами.  За їхню елеґантність, поставу і красу, родини, товариші й гості обдарували їх гучними та довготривалими оплесками.

Вечірню гостину відкрив молитвою всечесніший отець Олег Кривокульський, настоятель парафії свв. Володимира і Ольги.  Після вечері, улюблений чіказький оркестр «Клопіт» насолоджував присутніх музикою до танців.  Готуючись до зустрічі нового року опівночі, гості прибралися святковими капелюхами та нашийниками.  Опісля всі весело обіймалися, цілувалися та зичили один одному здоров’я та многая літа.  Очевидно, вечір не закінчився без виконання традиційної коломийки молодими танцюристами.  

Щира подяка та признання   всім тим, хто долучився до цього веселого та успішного вечора, а особливо членам маланчиного комітету, який складався з таких осіб: Христина Хиляк (голова) та члени, Адріяна Караван, Катерина Дяків, Надя Дудич-Дібартоло, Христина Офишер, Настя Лотоцька та Олена Василик.

Управа Осередку СУМ ім. Миколи Павлушкова висловлює щиру подяку своїм членам за їхню посвяту та старанну працю протягом року.  Особлива подяка батькам за їхню співпрацю та за те, що приводять своїх дітей на СУМ-івські заняття, нашим добродіям за  їхню наполегливу підтримку і довір’я; та нашим духовним опікунам за їхні молитви та постійний нагляд.  Ще раз висловлюємо нашим дебютанткам щиросердечні вітання на світле і щасливе майбутнє.

_______________________________________________________________________________

(Титр до світлини з ліва) Дебютантки СУМ 2017-го р.: Соня Стасюк, Ляриса Брендис, Юля Іванів, Христина Мариневич, Мар`яна Семанишин, Наталія Чухрій, Наталя Кліщ, Христина Мартинюк, Алекса Верес, Александра Німет, Адріяна Арчі, Олена Андрушко, Ліліана Угрин-Андрусишин, Наталя Василик, Вікторія Контцева-Ґордон, Анастасія Гедеш, Софія Вільчинська