Конференція Дружинників

0
277

З 20-22ого червня, Дружинники Богдана Багрій, Оля Тимуш, і Михайло Коваль мали нагоду представити СУМ Чікаго- Осередок ім. Миколи Павлушкова на Світовій Конференції Дружинників на Оселі “Веселка” в Канаді. На конференції зібралось коло 60 дружинників з Америки та Канади. Кожен з над поділився своїм досвідом і ідеями з своїх осередків. Також ми слухали корисні лекції про мету дружиників і вивчали як можна вдосконалитись в нашій праці.

Ми також мали змогу послухати різних доповідачів, а саме пан Стефко Бандера, професор Тарас Кузьо, голова Конгресу Українців Канади Павло Ґрод, та професор Володимир Зарицький. Всі доповідачі розмовляли про Євромайдан та теперішні події на Україні. Ці доповіді були дуже цікаві, змістовні, і заохочували дружинників братися до допомоги вирішення політичних проблем на Україні. Вони пояснили як кожен з нас, кожен Сумівець може долучитися до цієї важної справи.

В неділю всі дружинники молились під час Служби Божої яка була відправлена на оселі. Після Служби, Оселя “Веселка” святкувала “Свято Весни”, відкриття їхнього літнього сезону. В цей час, дружинники з Америки виїжджали до дому. Це була дуже корисна, цікава, і повчальна зустріч.

Подруга Богдана Багрій