Обіжник- Квітень 2018

0
382

Обіжник- Квітень 2018

До всіх членів, батьків юнацтва, та прихильників Осередку СУМ, Гартуйсь!

Свячене – Традиційне Cумівське Свяченe зі святочним обідом відбудеться в неділю, 22-oго квітня, в год. 1:00 п.п. в домі СУМ Чікаґо. Юнацтво зобов’язане до участі в одностроях. Запрошуємо всіх до участi!

Злет – 25-27-oго травня, cтарше юнацтво їде до Ню Йорку змагатися на Злеті. Цього року вони збирають кошти https://www.gofundme.com/auya-educational-competition-trip

A також продають sweatshirts. $30 в розмірах ХS – Adult 4XL. Прошу звернутися до Подруги Адріани Попович [email protected]. Дякуємо за вашу підтримку!

Кінцевий Апель – відбудеться в суботу, 2-oго червня. Юнацтво зобов’язане до участі в одностроях.

День Сумівської Молоді – Відбудеться в суботу, 9-ого червня на площі СУМ в Палатайні, за адресою 136 E. Illinois St. Цьогорічне наше свято відбудеться спільно з осередком СУМ ім. полк. Д. Вітовського і відділу юнацтва «Дрогобич» в Палатайні. Запрошуємо всіх до участi!

Літні Табори на Оселі СУМ Бескид – Календар таборування можете знайти на веб-сторінці оселі «Бескид» за адресою: https://cym.org/us-beskyd/?lang=uk і в атачменті.

Праця на Оселі – Заряд Оселі запрошує всіх на «Робочі Вихідні» на оселі в травні, коли погода позволить. Точна дата буде оголошена пізніше.

Bебсторінка CYM тепер буде мати оголошення про життєві події наших членів. Прошу пересилати новини про випускні, весілля, народження дітей, і так далі до [email protected].

СУМ Обіжник переходить на електрону форму! Наступний обіжник буде доступний через електрону пошту а також на cym.org/us-chicago/. Якщо ви далі хочете діставати обіжник по пошті прошу звернутися до [email protected].

Веселих свят! – Управа Осередку СУМ ім. Миколи Павлушкова бажає всім нашим членам, юнацтві, батькам та прихильникам радісних і благословенних Великодних свят!

 

Честь України! Готов Боронити!

За Управу

Павло Бандрівський – голова    Богдана Багрій – секретар

Василь Ільчишин і Марко Крутяк – булавні