Зустріч Молодичих Органзаціїв СУМ & ПЛАСТ

0
476

У суботу, 9 та неділі 10 червня була проведена на оселі «Веселка» Українського Культурного Т-ва Просвіта зустріч «Молодичих Організаціїв СУМу і ПЛАСТу.
Серед основних моментів зустрічі відмічуємо:
Можливість створити атмосферу табору протягом двох днів, переважали спілкування, спільної роботи та української мови як засобу спілкування.
Дате можливість того, що юнацтво знають і поділяють рекреаційнії та просвітницькії діяльності з метою створення нових зв’язків дружби між ними.
Справа в тому, що команди з двох установ змогли більше дізнатися один про одного з розвиткум та плянування.
Ще подією стало також виступ пана Тарас Boєтський, ратник українського посольства в Аргентині і Роман Данилишим член управи УКТ Просвіта, воне пояснювали різні аспекти організаційнї уряди сьогодні на Україну, як і склад його парламентом, і всі ми повинні знати, напередодні виборів у жовтні цього року. Друга розмова була на тему Зелені Свята, голова Пласту др. Ксеня Балук розказала чнацтвові.
Юнацтво під час дводенної зустрічі брали участь прогарамі що команада їм підготовила. Гри, розмови, та ватру!
Під час ватри лунала весела атмосфера, звук піснів лунав меже юнацтвом, провідникани та гостями що були пресутні. Перед закритя ватри СУМ вручив голові Пласту Грамоту за участь у зустрічі Молодичих організаціїв, та за 100 ліття засновання Пласту на Україні.
За підсумками зустрічі була дуже позитивною, СУМ і ПЛАСТ зробили все можливе, щоб сприяти спілкування між установами. Ми сподіваємося, що ця зустріч буде тільки початком для виконання нових проектів.