Конкурс на створення емблеми 75-ліття СУМ в Діаспорі

0
460

Інформуємо та пригадуємо, що в 2021 році виповнюється 75-ліття відновлення СУМ в Діаспорі.  Саме в 1946 році, після тривалої перерви було відновлено діяльність СУМу в місцях масового скупчення українців поза Україною – в таборах DP в Німеччині, а згодом й по цілому світу.

З цієї нагоди Світова Управа СУМ затвердила гасло на 2021 рік «Гордо несім нашу славу!», а також запланувала видання пам’ятного фотоальбому з історією СУМ, проведення Світового Злету в Німеччині-Україні та інші акції, які нагадують нам наше славне минуле й заохочують до його пізнання та подальшого розвитку Спілки.

Одним із важливих елементів відзначення є емблема, яка б у стислій формі відображала суть нашого ювілею. Відтак, оголошуємо конкурс на створення емблеми-відзнаки, яка б відповідала кільком критеріям:

  • містила емблему Спілки (велику, малу чи стилізовану версію)
  • цифру 75 (як додатковий елемент можуть бути додані роки 1946-2021)
  • емблема може (хоча не обов’язково) містити символи, що нагадували б поширеність СУМу в світі (на сьогодні Спілка існує в 12 країнах світу, а в різні роки її осередки діяли в 20 країнах).

Водночас, крім основної заохочуємо подавати 2 додаткові емблеми:

  • додаткову емблему ювілею із гаслом «Гордо несім нашу славу!» (як доповнення до основної)
  • додаткову емблему із написом IX Cвітовий Злет СУМ (може відрізнятися від основної емблеми, але містити елементи, які б вказували на їх схожість).

Беручи участь в конкурсі учасник тим самим передає право на використання та редагування створення ним лого Світовій Управі СУМу.

СУ СУМ визначає переможця, а також встановлює заохочувальні призи переможцю та учасникам конкурсу.

Макет просимо подати до 15 травня 2020 року на адресу [email protected], а також додатково проінформувати свою Крайову Управу про участь в конкурсі.