Сумівець очолив Міжнародну місію СКУ зі спостереження за виборами в Україні

Друг Євген Чолій, сумівець та донедавній голова СКУ, очолив Міжнародну місію Світового Конгресу Українців зі спостереження за виборами 2019 року в Україні.

Місія буде робити оцінку передвиборчого середовища та виборчого процесу в контексті дотримання національного законодавства України і зобов’язань перед Організацією з безпеки і співробітництва в Європі та Радою Європи, а також інших міжнародних стандартів щодо демократичних виборів.

Разом з цим, вона спостерігатиме за намаганнями іноземних урядів впливати на вибори шляхом дезінформації, кібератак, провокацій та інших спроб підірвати цілісність виборчого процесу та легітимність демократії в Україні.

Місія включатиме діяльність довгострокових та короткотермінових спостерігачів в Україні та в дипломатичних представництвах України у всьому світі.

Вона здійснюватиме моніторинг та надаватиме оцінку президентських, а також парламентських виборів.

Нагадаємо, що Світова Управа СУМ закликада сумівців до участі в роботіМіжнародної місії СКУ зі спостереження за виборами президента та Верховної Ради України, які відбуватимуться в 2019 році.

Більш детальнішу інформацію ви отримаєте із розроблених СКУ аплікаційної форми, анкети, опитувальника та інших документів, які доступні на головній сторінці веб-сайту СКУ – www.ukrainianworldcongress.org/index.php/id/846/lang/ua.

Наголошуємо, що:

  • Термін подачі для довгострокових спостерігачів – 7 лютого 2019 р.
  • Термін подачі для короткотермінових спостерігачів – 10 березня 2019 р.

Заповнену форму з додатковою документацією потрібно відіслати у вказаний реченець на адресу: [email protected], а також – продублювати на адресу [email protected]

Від Світової Управи СУМ співпрацю з СКУ в цьому питанні координуватиме подруга Надя Длябога.