‘Stand Aside Mykola’ – The Latest Musical Offering from the UK- Ukrainian Diaspora

0
470

“Cov Kozaks” – це гурт із англійського міста Ковентрі, який минулого року стрімко увірвався на музичну арену зі своїм унікальним та неповторним стилем виконання українських народних пісень.

“Cov Kozaks” розпочали своє існування як невелика група, акустично виконуючи музичний акомпанемент для танцювального гуртка СУМ «Веселка» у місті Ковентрі. Після додавання вокалу та перших успіхів, гурт перейшов на електричну музику, здобувши тим самим велике визнання та популярність під час свого першого професійного виступу на Михайлівський забаві, яку організував СУМ міста Ковентрі у листопаді 2016. Згодом до гурту приєдналися музиканти з Волверхемптону та Манчестеру, які до того є ще й членами Спілки Української Молоді у Великобританії. Оновлення колективу гурту відобразилось на стилі та репертуарі сьогодняшніх “Cov Kozaks”, які характеризуються сумішом українського народного панк-року.

2017 рік став визначним роком для гурту Ковентрійські Козаки, до того ж і музичним роком для Спілки Української Молоді у Великобританії.

За останній рік гурт виступив у Бельгії, очолив перший щорічний музичний фестиваль «Hospoda Live» у Тарасівці, приймав участь у багатьох заходах, організованих українською діаспорою, а головне – записав свій дебютний альбом «Stand Aside Mykola», який включив у себе витончені струни гітари та басові відтінки, вигадливу скрипку, акордеон та жваві ритми, які гарантують непримусове тупотіння від запальної музики “Cov Kozaks”.

Якщо цього ще недостатньо, то “Cov Kozaks” чекає виступ на фестивалі пива у Братфорді “Pyvofest”, який відбудеться у листопаді 2017, але перед цим вони планують завершити свій річний проект на підтримку гурту “Kozak System” у їхньому останньому турі.

Додаткову інформацію про гурт, майбутні виступи та придбання альбому «Stand Aside Mykola” ви можете отримати відвідавши нашу сторінку на Фейсбуці www.facebook.com/covkoza