Ялинка – 12/13/16

0
542

 

На 13го грудня 2016 року, наш осередок провів щорічну Ялинка, яка є кульмінацією імпрезою першої половини нашого Cумівського сезону. Юнацтво, виховники, друзі і родичі зібралися в нашому залі де вci покуштували традиційні різдвяні страви, такі як борщ, кутю і варенники. Наше старше юнацтво допомогли підготувати всі страви і подавали їх до всіх гостей. Кожен рій розважали наших гостей співом колядків та декорування нашої ялинки з прикрасами що вони ручно підготовили.

Наші суменята також підготовили невеличку сценку та наші дівочий хор «Пролісок» заспівали гарні видачі Колядків. Також, наш Батьківський Комітет підготовив лотерію призів, який включали Різдвняні речі, цукерки та іграшки. Ці пожертви привели дуже гарну лотерію де ми були в змозі зібрати $440, половина з яких була подарована купити чоботи для українських солдат. Щира подяка всім що допомогли перевезти цю подію з великим успіхом!
– Рій Золоті Леви (17)

 

Для проводення свята “Ялинки” ми дівчата з роя “Лебеді” брали участь у приготуванні залу до свята і допомагали з смачною вечерею. Також ми зробили чудові прикраси на ялинку і вивчили коляду яку ми співали на святі. Наш рій, за допомогою інших роїв, організував і провів “Різдв’яну лотерію”. Після програми і вечері ми зібрали всі тарілки і помогли всю залу почистити.
– Рій Лебеді (13-14)