“Наші справи”: СУМ і християнство

0
87

Побачило світ нове число (ч.2 (28)) Вісника Світової Управи Спілки Української Молоді «Наші Справи»

Символічно, що презентували його під час зустрічі  членів СУ СУМ з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком, адже тема цього номера звучить так: «СУМ і Християнство».

На цей раз сумівський часопис вийшов друком на 60 сторінках і всі матеріали подано українською та англійською мовами.

Прочитавши «Наші Справи» читачі зможуть пригадати постать духівника СУМу, світлої пам’яті  Патріарха Любомира Гузара, а саме – його звернення до сумівців від 1964 й до 2017 років. Дізнатися про місце СУМу в житті єпископів, що виховувалися в Спілці.

Також у вінику вміщено  інтерв’ю з капеланами СУМу з Великої Британії, США, Канади та України.

Варто почитати «Наші справи» щоб познайомитися з 9 сумівськими каплицями, а також дізнатися маловідомі чи призабуті сторінки історії, зокрема спогад про творення СУМу в Італії – в стінах Малої Семінарії.

Окрім цього у виданні вміщені інформаційні звідомлення про зустрічі Світової Управи з Главами Українських Церков, посвячення сумівського Прапора для Гарнізонного храму Львова та інше.

Цього разу над «Нашими Справами» працював цілий гурт сумівців-перекладачів з України, США та Канади, завдяки яким матеріали часопису можна прочитати англійською мовою.

Ближчим часом «Наші Справи», які друковані в Україні, з’являться і в інших сумівських країнах, а згодом електронна версія буде виставлена на сумівських веб-ресурсах. Очікуємо, що незабаром світ побачить й наступне число «Наших Справ», яке буде присвячено суспільництву.