На Київщині завершився культурно-суспільницький семінар «СУМок»

0
21

На Київщині завершився культурно-суспільницький семінар «СУМок», де головною особливістю були вже традиційні Андріївські вечорниці, які шостий рік поспіль проводить Київський осередок Спілки Української Молоді в Україні!

Від Краматорська до Калуша – такою була географія учасників культурно-суспільницького дійства.

Понад сотня молодих людей зібралися у столиці, аби популяризувати збереження культурної спадщини та культурних цінностей України.

Протягом двох днів, 11-12 грудня, учасники мали змогу відвідати лекцію про важливість збереження традицій від засновницяі Всесвітнього дня вишиванки Леся Воронюк, майстер-клас з приготування калити, що провела Марина Соботюк, дослідниця традицій Української культури, менеджер подання українського борщу до ЮНЕСКО, майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок від Олени Сухоцької.

Головною особливістю програми було традиційне святкування Андріївських вечорниць. Танці, виступ музик, кусання калити, ворожіння тощо.

У співпраці та за підтримки Відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України вже котрий рік поспіль вдається реалізовувати такі важливі ініціативи.