Готуємося до зими – з “Крилатими”!

Побачило світ останнє у цьому році число пригодницького журналу для дітей «Крилаті»!

Зима ось-ось торкнеться природи, скоро у повітрі ми спостерігатимемо кружляння перших сніжинок. Поступово з’являється і зимовий настрій, який спонукає до підсумків ще одного прожитого року. Але ми не сумуємо, адже передчуття зимових свят завжди сповнене сподіваннями дива і казки! Місце диву є і на сторінках нашого видання, яке ми усією командою готуємо для свого дорогого маленького читача!

Автори журналу, як завжди, старанно готували найцікавіше, аби прихід зими з нами був трішечки теплішим та радіснішим!

У рубриці “Скарби України” Марина Єщенко підготувала цікаву розповідь про стародавнє місто-державу, яка розташована у південно-західній частині Криму.

Про те що талант – це дар у морі працьовитості – переконає Галина Крисько. Крім цікавої розповіді тут можна поблукати у лабіринті руїн древнього міста. Кожен із малюків задумувався над тим, чому в небі вночі з’являється дивний об’єкт — то він буває круглим, як м’яч, то половинчастий — мов серпик…

Про Місяць як небесне тіло у своєму коміксі розповість наша авторка Ольга Семиляк. Багато хто з дітей мріє підкорити космічні простори, одягнути скафандр і побачити нашу Землю із космосу — так, як зміг це зробити перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк. Його життєву історію розповідає на сторінках журналу Анна Багряна. Продовжуючи пізнавати Всесвіт у рубриці “Космічні подорожі”, яку підготувала Катерина Міщук, можна дізнатися про виживання у космосі. А також – що таке невагомість, чому, наприклад, звичайний помідор у космосі одразу розірветься на маленькі друзки, чому холодна вода у космосі миттєво закипає, а усі речі довкола “плавають”.

А ще Катерина Міщук продовжить ознайомлювати із особливостями зору різних тварин. Наприклад, цікавим фактом є те, що морські зірки теж мають очі!

Зимові свята ми всі дуже чекаємо, адже найпершим і найбажанішим гостем грудня є Святий Миколай.

У своєму оповіданні Марія Морозенко розповість “Який миколайчик любіший?” А також йтиметься про витівки та інтриги чортеняти Антипка. А чи бачили ви колись веселу тваринку?!

Олександра Малаш підготувала рубрику “Звірятко, що всміхається”, у якій розповідає про родича кенгуру, який нагадує бурундука — квоку.

Англійську мову ми продовжуємо вивчати разом із рубрикою “Вчимося граючись”. Цього разу — цікаві завдання на тему “Овочі”. Вправи для мозку, тобто головоломки, підготували наші авторки — Тетяна Савченко, Ганна Мормоленко та Ольга Устимко. А також разом із Анастасією Куликовою разом зможемо пригадати пісеньку “Ой, хто, хто Миколая любить?”

Отож, “Крилаті” вже готові до зими! Будьте з нами — ми обіцяємо багато корисного та цікавого!