KY хоче запросити кожен oсередок та всiх СУМівці взяти участь у нашому першому oсередковому злеті.

Злет відбуватиметься від четверга 7-го травня до неділі 10-го травня 2020 року в Тарасівці. (Зверніть увагу що перше травневе вихідний 2020 року було перенесено на п’ятницю 8-го травня.)

Злет вкючає змагання між осередками та округами з різних видів діяльності – спорт, а також інших неспортивних заходих. Всі вікові категорії у кожному виді діяльності будуть нагороджені медалями, осередокпереможець буде нагороджений трофеєм. Злет буде відкритий для ВСІХ СУМівців у Великій Британії від Суменят до Сенйорів з усіма решта.

Просимо поділитися цими датами та інформацією з Сумівцями у вашому осередку. Детальна інформація буде доступна незабаром i включатиме: • iнформацію про реєстрацію події, включаючи форму, терміни та ціну • перелік заходів для Сумівців, хто буде зацікавлений • можливості долучитися до організації цієї (та майбутніх) подій • І перед-злетські заходи та змагання.

Якщо у вас є будь які запитання, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами за адресою [email protected] Чекаємо побачити Вас на нашому першому Осередковому Злеті y 2020 році.

Остаємось з дружнім і СУМівським привітом