«Теплом зігріємо серця» – благодійна акція на допомогу в Україні

0
492

Ініційовано Спілкою Української Молоді, є проект зібрати кошти на подарунки для дітей, батьки котрих зброєю стали в обороні незалежності та територіальної цілісності України, для українських юнаків та дівчат, які, через бойові дії, були змушені покинути свою рідну хату. Відверта агресія Російської Федерації в бік цілісності та Незалежності України об’єднує українців по цілому світі.

Вже четвертий рік поспіль Українці діаспори єднаються в рамках акції «Теплом Зігріємо Серця», яка започаткована Світовою Управою Спілки Української Молоді ще в 2014 році.

Всі ми чекаємо на прихід Святого Миколая, а особливо діти. А найбільше потребують ті діти, які втратили батьків на війні, діти які вимушено опинилися за межами рідної хати.

Звертаємося до Вас, про вашу допомогу, щоб осередки фінансово підтримали цю акцію. Пам’ятаймо, що своїм добрим серцем можна зігріти тисячі сердець!

Для підтримання акції, пожертви можна зложити через відповідних осередків або можна звернутися до КУ СУМ на емайл [email protected] для більшої інформації.