Діти українських Героїв відпочивають на «Тарасівці» у Великобританії

0
570

Вісімнадцять дітей з України, батьки яких загинули, захищаючи від ворога рідну країну, відпочивають на оселі Спілки Української Молоді «Тарасівка» у Великобританії.

Географія СУМівського таборового проекту «Діти Героїв» охоплює різні куточки нашої держави, єднаючи юнаків та дівчат з Херсонщини, Хмельниччини, Сумщини, Житомирщини, Київщини, Полтавщини, Запоріжжя, Львівщини, Дніпропетровщини та їхніх ровесників з Великої Британії.

2

Діти вже успішно дісталися до місця призначення, де їх радо зустріли представники української громади.

9

Перші дні таборування продемонстрували, що таборова програма не тільки сприятиме оздоровленню та активному відпочинку юнацтва, його фізичному та духовному загартуванню, але й допоможе підліткам  краще пізнати себе та довколишній світ, запізнати життя української Діаспори, знайти нових друзів та набути нових яскравих вражень.

14

4

6

«Мандрівки, стріляння з лука в лісі, футбольний і нетбольний матчі, санчата на траві, футбол в надувних кулях, карате і велосипедна прогулянка, стрільба з рушниць, прогулянка на велосипедах, аеробіка – ось далеко не повний перелік того, що ми робили ці 48 годин!», – діляться враженнями таборовики.

7-2 7-1 11

У Спілці Української Молоді кажуть, що такі проекти мають на меті підтримку не лише родин українських  Героїв, але й залучення дітей полеглих українських бійців до активної громадської діяльності, розширення їхнього світогляду та виховання справжніх патріотів-державників.

12-1

3

13 8

До речі, це далеко не перший проект, до якого СУМівці залучають дітей українських Героїв – такі заходи вже відбувалися на оселі «Тарасівка»  у Великобританії в 2015 році та у Франції в 2015 – 2016 роках.

Минулого року Спілка Української Молоді провела в Україні успішний табір для дітей переселенців з зони АТО «Дорогою предків», а у серпні 2016 році організовує на Львівщині Всеукраїнський табір для дітей-переселенців та дітей воїнів АТО «Україна – це ми!».

Спілка Української Молоді (СУМ) – молодіжна виховна організація, створена у 1925 році, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі гасла «Бог і Україна».

У 1946 році діяльність СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині. З того часу організація поширює свою працю на різні 10 країн світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

Нині СУМ стає однією з двох найбільших українських молодіжних організацій діаспори, а її члени – впливовими громадськими діячами.

Ключову роль у формуванні виховної системи організації відіграв засновник школи «національного виховання» проф.Григорій Ващенко, який написав для потреб СУМу свою головну працю «Виховний ідеал».