Ґомадінген-2020 чекає на табровиків!

0
112

На початку грудня, мабуть в перше в історії CУM в Німеччині, відбулася зустріч батьків сумівців та дружинників на оселі Ґомадінґен.

Мета зустрічі – впорядкування місця таборування та підготовка оселі до літнього сезону.

Оскільки декілька дерев на території табору досягли поважного 100-річного віку, а ще деякі – уражені хворобами та шкідниками,  то виникла потреба їх спиляти, аби вичистити оселю та зробити її більш безпечною.

До акції приєдналися сумівці Штутгарта, Нового Ульму та Мюнхена, разом із членами КУ СУМ Німеччини, а також – німецькі друзі з сусіднього села під проводом лісника сільради.

Ґомадінген мабуть єдина сумівська оселя в світі, на якій таборують в наметах у лісі, на горі, яка називається “Старий дуб”. Де б ти не стояв, тобі здається, що ти в рідних українських Карпатах, хоч гори тут звуться “Швабськими Альпами”.

Зібравшись у дружньому колі на нашій оселі, ми  вкотре переконались, що сумівський спосіб життя – це прекрасна казка, а життя в СУМі – прототип здорового суспільства.

Тут відчуваєш себе вільним і довіряєш людям, як своїм ближнім. Тому хочеться щораз більше людей залучити до цієї здорової  патріотичної спільноти-родини.