Побачило світ п’яте цьогорічне число журналу “Крилатих”

0
459

 

Лiто завершилося й починаються шкiльнi буднi, але з нашим виданням не доведеться нудьгувати! Адже автори журналу  “Крилаті” пiдготували для читачiв багато цiкавинок!

Марина Єщенко розповiсть про найбільший острів на Дніпрі, розташований у районі міста Запоріжжя, одне із Семи чудес України – Хортицю!

Анна Багряна вибрала найцiкавiше iз життя оперної та блюзової співачки, виконавиці рекламних джинґлів, українських народних та популярних пісень – Квітки Цісик.

Дев’ятирiчна Софія Лещенко, котра отримала спецвідзнаку від журналу «Крилаті» на Міжнародному мультимистецькому конкурсі «Молода КороНація-2018» у номінації “Діти для дітей”, цього разу представлятиме поетичну сторінку.

Ольга Семиляк написала цікавий комікс про те, як бути вчителем. У рубриці «Промінець» Галина Крисько розповість, чому прислів’ям «Не хвались ні родичами орлами, ні власними ділами» важливо керуватися у житті.

Ольга Устимко, Тетяна Савченко та Ганна Мормоленко підготували цікаві головоломки. Богдан Талалай (9 р.) та Вікторія Пирогова (12 р.) здивують своїми творами у рубрицi «Читальня».

Для тих, хто любить англійську мову, цього разу ми підготували цiкавинки про частини тiла.

Катерина Мiщук навчить тебе легко й красиво малювати равлика, розповiсть, у яких кольорах бачать свiт люди й тваринки, а також – чому наша планета Земля є одним великим магнітом!!!

Анастасiя Кулакова пiдготувала рубрику «Пiсеньки», а Олександра Малаш – знайшла багато цікавого про таку птаху як глухар. Наприклад, глухар літає погано, проте взимку може за кілька секунд створити собі хатку в снігу. Цікаво?! Про це та iнше – на сторiнках журналу «Крилаті»! Будьте з нами!

Автор обкладинки – Юлія Косівчук!