Діти військовослужбовців з Тернопільщини отримали подарунки від СУМівців з Діаспори

0
91

135 подарунків для дітей учасників бойових дій з Тернопільщини передали їхні ровесники з Діаспори, об’єднані в лавах Спілки Української Молоді.

Як розповіла координаторка тернопільського етапу акції «Теплом зігріємо серця», сумівка Мар’яна Марець, подарунки зібрали й надіслали в Україну юнаки та юначки осередків СУМ в Америці з міст Палатайн, Стемфорд, Бостон, Нью-Йорк, Філадельфія, Йонкерс, Пассейк.

Кожен подарунок – адресний. Складаючи його, вихованці СУМ орієнтувалися на вік та вподобання конкретної дитини.

«Одяг, іграшки, солодощі, «канцелярка» – сумівці діаспори придбали їх за власні кошти, виручені під час доброчинних акцій, Різдвяної Коляди. То ж вклали в них і часточку своєї праці, а також – любові й поваги до захисників України та їхніх родин», – каже Мар’яна Марець.

Голова Тернопільської міської організації СУМ в Україні Сергій Глущак розповів, що акцію «Теплом зігріємо серця» Спілка Української Молоді проводить з 2014 року.

За це час в різні куточки нашої країни від дітей та молоді Діаспори було передано майже 14 тисяч подарунків дітям українських військових та внутрішньо переміщених осіб.

У тому числі, за цей час дітям хлопцям та дівчатам з Тернопільщини вручено понад 1000 пакунків від сумівців світу.

«Намагаємося щороку передавати ці подарунки новим дітям, щоб якомога більше сімей наших військових відчули тепло і підтримку», – каже Сергій Глущак.

У Тернополі партнером акції вже впродовж багатьох років є міська рада. Присутній на заході очільник міста Сергій Надал вручив дітям військових солодкі подарунки від мерії.

Він також подякував СУМу за організацію благодійної акції, за волонтерство, допомогу армії та за активну життєву позицію.

Спілка Української Молоді – молодіжна організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах.

СУМ засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році її діяльність було відновлено в повоєнній Німеччині. Зараз її офіційні представництва діють в Австралії, Арґентині, Бельгії, Великій Британії, Естонії, Іспанії, Канаді, Німеччині, Португалії, Сполучених Штатах Америки, Україні, Франції.