09/2016 – 06/2017
06/2014 – 06/2015
06/2013 – 06/2014
03/2012 – 06/2013
06/2009 – 03/2012
———————————————————————————————————–
Управа Осередку 09/2016 – 06/2017
Обрані субота, 10-го вересня 2016 р.
Голова | Надя Длябога-Адамо |
Секретар | Адріян Длябога |
Організаційний Референт | Михайло Росцішевський |
Фінансовий Референт | Галина Лис |
Булавний | Михайло Науменко |
Референт СУМнету | Юрій Стецко |
Референт Дружинників | Денис Длябога |
Спортовий референт | Богдан Приймак |
Хронікар – пресовий референт | Ксеня Вітович |
Голова Батьківського Комітету | Славко Мельник |
Кураторія Фондів | Аскольд Лозинський, Голова |
Надя Длябога (Голова автоматично входить до Кураторії.) | |
Галина Лис (Фінансовий Референт автоматично входить до Кураторії.) | |
Юрій Стецко | |
Даня Лавро | |
Теодор Боднар | |
Степан Качурак | |
Контрольна Комісія | Степан Качурак, Голова |
Члени | Петро Сабат |
Марійка Мельник | |
Товариський Суд | Наталка Качурак, Голова |
Члени | Ігор Стецко |
Леся Гаргай |
———————————————————————————————————–
Управа Осередку 06/2014 – 06/2015
Обрані субота, 14-го червня 2014 р.
до Загальних Зборів – п’ятниця, 19-го червня 2015 р.
Голова | Надя Длябога |
Заступник Голови | Адріян Длябога |
Секретар | Віктор Курилик (від 12/01/14) |
Фінансовий Референт | Галина Лис |
Організаційний Референт | Ірка Коген |
Спортивний референт | Теодор Боднар |
Референт СУМнету | Юрій Стецко |
Хронікар – пресовий референт | Маріка Мельник |
Булавна | Оксана Боднар |
Головний Виховник | Даня Лавро |
Голова Батьківського Комітету | Славко Мельник |
Кураторія Фондів | Аскольд Лозинський, Голова |
Надя Длябога (Голова автоматично входить до Кураторії.) | |
Галина Лис (Фінансовий Референт автоматично входить до Кураторії.) | |
Степан Качурак | |
Даня Лавро | |
Юрій Стецко | |
Теодор Боднар | |
Контрольна Комісія | Степан Качурак, Голова |
Члени | Святослав Чарторийский |
Руслана Россі | |
Товариський Суд | Наталка Качурак, Голова |
Члени | Ігор Стецко |
Віктор Курилик |
———————————————————————————————————–
Управа Осередку 06/2013 – 06/2014
Обрані субота, 8-го червня 2013 р.
Голова | Даня Лавро |
Заступник Голови / Головний Виховник | Оксана Боднар |
Секретар / Організаційний Референт | Христина Пенджола-Вітович |
Спів-Референт СУМнету | Юрій Стецко |
Христина Мельник | |
Булавна | Ірка Коген |
Спортивний референт | Теодор Боднар |
Фінансовий Референт | Марія Гудон 09/24/13 Галина Лис (від 10/02/13) |
Члени | Степан Качурак |
Голова Батьківського Комітету | Славко Мельник |
Кураторія Фондів | Юрій Стецко |
Петро Сабат | |
Аскольд Лозинський | |
Даня Лавро (Голова автоматично входить до Кураторії.) | |
Марія Гудон 09/24/13 Галина Лис (від 10/02/13) (Фінансовий Референт автоматично входить до Кураторії.) | |
Контрольна Комісія | Надя Длябога, Голова |
Святослав Чарторийский | |
Руслана Россі | |
Товариський Суд | Богдан Гаргай, Голова |
Наталка Качурак | |
Адріян Длябога |
———————————————————————————————————–
Управа Осередку 03/2012 – 06/2013
Обрані субота, 17-го березня 2012 р.
Голова | Даня Лавро |
Заступник Голови | Денис Длябога |
Секретар | Христина Пенджола-Вітович (кооптована 11-го вересня 2012) |
Організаційний Референт | Ірка Коген |
Референт СУМнету | Юрій Стецко |
Булавна | Надя Длябога |
Головний Виховник | Адріяна Краснянська (кооптована 28-го березня 2012) |
Референт Зовнішних Звязків | Адріян Длябога |
Референт Преси | Віктор Курилик |
Референт Дружинників | Лариса Татаренко |
Фінансовий Референт | Руслана Россі |
Скарбник | Татяна Повзанюк |
Господарчий Референт | Петро Сабат |
Члени | Ігор Стецко |
Степан Качурак | |
Голова Батьківського Комітету | Славко Мельник |
Кураторія Фондів | Юрій Стецко |
Петро Сабат | |
Ірка Коген | |
Даня Лавро (Голова автоматично входить до Кураторії.) | |
Руслана Россі (Фінансовий Референт автоматично входить до Кураторії.) | |
Контрольна Комісія | Святослав Чарторийский, Голова |
Наталка Качурак | |
Ґеня Кузьмович-Блага | |
Товариський Суд | Аскольд Лозинський, Голова |
Петро Плісак | |
Лариса Сабат |
———————————————————————————————————–
Управа Осередку 06/2009 – 03/2012
Обрані субота, 20-го червня 2009 р.
Управа Осередку | |
Голова | Денис Длябога |
Заступники Голови | Петро Сабат Степан Качурак |
Секретар | Леся Гаргай 2010 |
Булавна | Надя Длябога |
Референт Спорту | Ігор Скотницкий |
Референт Преси | Михайло Гнатишин 08/2011 |
Фінансовий Референт | Руслана Россі |
Скарбник | Лариса Сабат |
Референт СУМнету | Юрій Стецко |
Референт Дружинників | Леся Гаргай |
Хронікар | Марія Мельник |
Члени | Степан Прятка Ігор Стецко Маруся Попович Тіна Верґара |
Голова Батьківського Комітету | Славко Мельник |
Контрольна Комісія | |
Голова | Святослав Чарторийский |
Члени | Ґеня Кузьмович-Блага Наталка Качурак |
Товариський Суд | |
Голова | Богдан Гаргай |
Члени | Адріян Длябога Петро Плісак |
Кураторія Фондів | |
Петро Сабат Юрій Стецко Ірка Коген +2 члени призначені Управою Осередка |