Управа Осередку – минулі

09/2016 – 06/2017
06/2014 – 06/2015
06/2013 – 06/2014
03/2012 – 06/2013
06/2009 – 03/2012

———————————————————————————————————–

Управа Осередку 09/2016 – 06/2017

Обрані субота, 10-го вересня 2016 р.

Голова Надя Длябога-Адамо
Секретар Адріян Длябога
Організаційний Референт Михайло Росцішевський
Фінансовий Референт Галина Лис
Булавний Михайло Науменко
Референт СУМнету Юрій Стецко
Референт Дружинників
Денис Длябога
Спортовий референт Богдан Приймак
Хронікар – пресовий референт Ксеня Вітович
Голова Батьківського Комітету Славко Мельник
Кураторія Фондів Аскольд Лозинський, Голова
Надя Длябога (Голова автоматично входить до Кураторії.)
Галина Лис (Фінансовий Референт автоматично входить до Кураторії.)
Юрій Стецко
Даня Лавро
Теодор Боднар
Степан Качурак
Контрольна Комісія Степан Качурак, Голова
Члени Петро Сабат
Марійка Мельник
Товариський Суд Наталка Качурак, Голова
Члени Ігор Стецко
Леся Гаргай

———————————————————————————————————–

Управа Осередку 06/2014 – 06/2015

Обрані субота, 14-го червня 2014 р.

до Загальних Зборів – п’ятниця, 19-го червня 2015 р.

Голова Надя Длябога
Заступник Голови Адріян Длябога
Секретар Христина Пенджола-Вітович 10/07/14
Віктор Курилик (від 12/01/14)
Фінансовий Референт Галина Лис
Організаційний Референт Ірка Коген
Спортивний референт Теодор Боднар
Референт СУМнету Юрій Стецко
Хронікар – пресовий референт Маріка Мельник
Булавна Оксана Боднар
Головний Виховник Даня Лавро
Голова Батьківського Комітету Славко Мельник
Кураторія Фондів Аскольд Лозинський, Голова
Надя Длябога (Голова автоматично входить до Кураторії.)
Галина Лис (Фінансовий Референт автоматично входить до Кураторії.)
Степан Качурак
Даня Лавро
Юрій Стецко
Теодор Боднар
Контрольна Комісія Степан Качурак, Голова
Члени Святослав Чарторийский
Руслана Россі
Товариський Суд Наталка Качурак, Голова
Члени Ігор Стецко
Віктор Курилик

———————————————————————————————————–

Управа Осередку 06/2013 – 06/2014

Обрані субота, 8-го червня 2013 р.

Голова Даня Лавро
Заступник Голови / Головний Виховник Оксана Боднар
Секретар / Організаційний Референт Христина Пенджола-Вітович
Спів-Референт СУМнету Юрій Стецко
Христина Мельник
Булавна Ірка Коген
Спортивний референт Теодор Боднар
Фінансовий Референт Марія Гудон 09/24/13
Галина Лис (від 10/02/13)
Члени Степан Качурак
Голова Батьківського Комітету Славко Мельник
Кураторія Фондів Юрій Стецко
Петро Сабат
Аскольд Лозинський
Даня Лавро (Голова автоматично входить до Кураторії.)
Марія Гудон 09/24/13
Галина Лис (від 10/02/13)
(Фінансовий Референт автоматично входить до Кураторії.)
Контрольна Комісія Надя Длябога, Голова
Святослав Чарторийский
Руслана Россі
Товариський Суд Богдан Гаргай, Голова
Наталка Качурак
Адріян Длябога

———————————————————————————————————–

Управа Осередку 03/2012 – 06/2013

Обрані субота, 17-го березня 2012 р.

Голова Даня Лавро
Заступник Голови Денис Длябога
Секретар Христина Пенджола-Вітович
(кооптована 11-го вересня 2012)
Організаційний Референт Ірка Коген
Референт СУМнету Юрій Стецко
Булавна Надя Длябога
Головний Виховник Адріяна Краснянська
(кооптована 28-го березня 2012)
Референт Зовнішних Звязків Адріян Длябога
Референт Преси Віктор Курилик
Референт Дружинників Лариса Татаренко
Фінансовий Референт Руслана Россі
Скарбник Татяна Повзанюк
Господарчий Референт Петро Сабат
Члени Ігор Стецко
Степан Качурак
Голова Батьківського Комітету Славко Мельник
Кураторія Фондів Юрій Стецко
Петро Сабат
Ірка Коген
Даня Лавро (Голова автоматично входить до Кураторії.)
Руслана Россі (Фінансовий Референт автоматично входить до Кураторії.)
Контрольна Комісія Святослав Чарторийский, Голова
Наталка Качурак
Ґеня Кузьмович-Блага
Товариський Суд Аскольд Лозинський, Голова
Петро Плісак
Лариса Сабат

———————————————————————————————————–

Управа Осередку 06/2009 – 03/2012

Обрані субота, 20-го червня 2009 р.

Управа Осередку
Голова Денис Длябога
Заступники Голови Петро Сабат
Степан Качурак
Секретар Леся Гаргай 2010
Булавна Надя Длябога
Референт Спорту Ігор Скотницкий
Референт Преси Михайло Гнатишин 08/2011
Фінансовий Референт Руслана Россі
Скарбник Лариса Сабат
Референт СУМнету Юрій Стецко
Референт Дружинників Леся Гаргай
Хронікар Марія Мельник
Члени Степан Прятка
Ігор Стецко
Маруся Попович
Тіна Верґара
Голова Батьківського Комітету Славко Мельник
Контрольна Комісія
Голова Святослав Чарторийский
Члени Ґеня Кузьмович-Блага
Наталка Качурак
Товариський Суд
Голова Богдан Гаргай
Члени Адріян Длябога
Петро Плісак
Кураторія Фондів
Петро Сабат
Юрій Стецко
Ірка Коген
+2 члени призначені Управою Осередка