ЗЛЕТ 2019 – РІЙ СОНЯШНИКИ (ЧІКАҐО) & РІЙ ЧЕРВОНА КАЛИНА (ЧІКАҐО)

0
275

Для цьогорічного Злету, наші рої Соняшники та Червона Калина з осередку Чікаґо – відділ Одеса працювали разом в допомозі роям нашого відділу – Орли, Козаки, та Золота Пшениця. Разом дружньо виконали різні проекти.

1.) МАКИ ПАМ’ЯТІ

Ми долучилися до акції роздавання Маків Пам’яті котрий нам представив рій Соловейки з осередку Випанні. Мак Пам’яті є символом пам’яті про людські втрати, які зазнала Україна в боротьбі за Незалежність.  Юначки допомогли юнакам з цею робіткою.  Коли роздавали Маки Пам’яті та інформативні листочки, казали людям щоби прочитати інформацію тоді далі комусь передати – щоби поширити інформацію.  В нас інформативні листочки були написані по українськи і по англійськи, щоби і ще ширше могли поширити інформацію про нашу рідну Україну.

2.) ЗБІР НА ЯКУСЬ ЦІЛЬ НА ДОБРО УКРАЇНИ – АКЦІЯ “ТЕПЛОМ ЗІГРІЄМО СЕРЦЯ”

Акція Теплом Зігріємо Серця, це акція метою якої є допомога діттям учасників АТО чи сім’ям які були змушені покинути рідні домівки.
Цього року, ми закупили всі потрібні речі – наплечники, шкільні речі, теплий одяк, іграшки, і.т.д. – тоді все юнацтво нашого відділу Одеса допомогли пакувати наплечники під час ройових сходин.

3.) ЛИСТИ МОРЯКАМ – НА ДОБРО УКРАЇНИ

Разом із нашим роєм Козаки та роєм Золоті Колоски з осередку з Пассейк, ми вислали листи до українських моряків які були незаконно затримані Росією в листопаді 2018 року тому що вони ніби то порушили державні кордони Російської Федерації.

Текст листів пригадував українським морякам що всі українці з ними, і з України та з діаспори, та що всі їх підтримують, та не хочуть щоб вони піддавалися і були мужні.  Ми, українці, переживаємо за їхнє здоров’я.