Осередки

us-cym-mapU

Осередки і Відділи США 
НЮ ЙОРК 1
UKRAINIAN AMERICAN YOUTH ASSN
NEW YORK BRANCH
136 2ND AVE STE 201
NEW YORK NY 10003-8376
212.473.3467
newyork@cym.org
cym.org/us/nyc/

Осередок ім. ген. хор. Тараса Чупринки

Відділ – “Канів”

ЧІКАҐО 2
2457 W. Chicago Ave.
Chicago, IL 60622
773.486.4204
chicago@cym.org
cym.org/us-chicago/

Осередок ім. Миколи Павлушкова

Відділ – “Одеса”

КЛІВЛЕНД 3
7425 W. Pleasant Valley
Parma, OH 44130
440.390.8457
cleveland@cym.org
cym.org/us-cleveland/

осередок ім. гет. Богдана Хмельницького

відділ – “Білогорща”

ПАССЕЙК 4
240 Hope Avenue
Passaic, NJ 07055

Passaic Website

Осередок ім. ген. Мирона Тарнавського

Відділ – “Базар”

ГАРТФОРД 5
961 Wethersfield Avenue
Hartford, CT 06114-3137
860.296.6955
hartford@cym.org

https://cym.org/us-hartford/

Осередок ім. ген. хор. Тараса Чупринки

Відділ – “Крути”

ІРВІНҐТОН 7
140 Prospect Avenue
Irvington, NJ 07111
irvington@cym.org
cym.org/us-irvington/

Осередок ім. Евгена Конвальця

Відділ – “Чигирин”

ФІЛЯДЕЛФІЯ 8
UAYA Philadelphia
c/o Ukrainian Educational & Cultural Center
700 Cedar Road
Jenkintown, PA 19046
(267) 415-6580
philadelphia@cym.org
cym.org/us-philadelphia/

Осередок ім. УПА

Відділ – “Київ”

БОФФАЛО 9
562 Genesee St.
Buffalo, NY 14204
716.856.4476
buffalo@cym.org

Осередок ім. Лесі Українки

Відділ – “Батурин”

БАЛТИМОР 11

Осередок ім. 1-го Листопада

Відділ – “Умань”

ТРЕНТОН 12

Trenton, NJ

Осередок ім. Євгена Коновальця

Відділ – “Миколаїв”

РОЧЕСТЕР 13
1040 Jackson Road
Webster, NY 14580

rochester@cym.org

Осередок ім. ген. Грицая Перебийноса

Відділ – “Полтава”

КАРТЕРЕТ 14
Ukrainian American Youth Association – Carteret
Ukrainian American Citizens Club
728 Roosevelt Avenue
Carteret, NJ 07008
carteret@cym.org
Відділ – “Львів”
ДЕТРОЙТ 15

Detroit, MI

Осередок ім. Василя Симоненка

Відділ – “Харків”

ЙОНКЕРС 19
301 Palisade Avenue
Yonkers, NY 10703
914.476.6781
yonkers@cym.org
cym.org/us-yonkers/

Осередок ім. 30-го Червня 1941 р.

Відділ – “Луцьк”

ДЖЕРЗІ СИТІ 20
90-96 Fleet St.
Jersey City, NJ 07606
201.600.3064
jerseycity@cym.org

Осередок ім. Лесі Українки

Відділ – “Ужгород”

ЮТИКА 21
6 Cottage Place
Utica, NY 13502
315.733.2720
utica@cym.org

Осередок ім. Юрія Липа

Відділ – “Кременчук”

Чікаґо – південь 22

Chicago, IL

Осередок ім. Крути 

Відділ – “Конотоп”

БОСТОН 25
UAYA of Boston
1502 Providence Hwy., Unit 6
Norwood, MA 02062
617.212.9124
boston@cym.org
cym.org/us-boston/

Осередок ім. Василя Біласа

Відділ – “Бережани”

СИРАКЮЗ 26
1317 West Fayette Street
Syracuse, NY 13204
315.396.5271
syracuse@cym.org
NLucak@cym.org

Осередок ім. Базар

Відділ – “Хуст”

МІННЕАПОЛІС 27
301 Main Street NE
Minneapolis, MN 55413
612.379.1956
minneapolis@cym.org

Осередок ім. Івана Мазепи

Відділ – “Чернівці”

ПАЛАТАЙН 30
136 E. Illinois
Palatine, IL 60067
847.358.3582
palatine@cym.org
cym.org/us-palatine/

Осередок ім. Дмитра Вітовського

Відділ – “Дрогобич”

АВБУРН 33

Auburn, NY

Осередок ім. Івана Франка

Відділ – “Чернігів”

БІНҐГАМТОН 36

Binghamton, NY

Осередок ім. Володимира Івасюка

Відділ – “Івано-Франківськ”

ЛОС АНЖЕЛЕС 41

Los Angeles, CA

Осередок ім. Івана Климова-Легенди

Відділ – “Холм”

АСТОРІЯ 42

Astoria, NY

Осередок ім. Михайла Сороки

Відділ – “Почаїв”

КОГОВЗ – ВОТЕРВЛІТ 45

Watervliet, NY
 Відділ – “Галич”
ФЕНІКС 47

Phoenix, AZ
623.455.8340

phoenix@cym.org
 Відділ – “Вінниця”
ВИППАНІ 49
c/o UACCNJ
60C North Jefferson Road
Whippany, NJ 07981

whippany@cym.org
cym.org/us-whippany/

Осередок ім. 24-го Серпня 1991 р.

Відділ – “Калуш”

ҐОШЕН 53
P.O. Box 35
Napanoch, NY 12458

goshen@cym.org
cym.org/us-goshen/

Осередок ім. Митрополита Андрея Шептицького 

Відділ – “Львів”

СТЕМФОРД 54
c/o Jurij Priatka
42 Cognewaugh Rd.
Cos Cob, CT 06807
203-550-3528
stamford@cym.org
cym.org/us-stamford/
Відділ – “Херсонес”
ЕЛЛЕНВІЛ оселя
UAYA Camp
8853 Route 209
Ellenville, NY 12428

ellenville@cym.org
cym.org/us-ellenville/
“БЕСКИД” оселя
AUYA Camp
E 14481 Luebke Rd.
Baraboo, WI 53913

chicago@cym.org
cym.org/us-beskyd
“ХОЛОДНИЙ ЯР” оселя
UAYA Camp
Lapp Road RFD #2
Filmore, NY 14735
716.697.0807
KholodnyjYar@cym.org
“ХОРТИЦЯ” оселя
UAYA Camp – “Khortytsya”
47890 Bursley Road
Wellington, OH 44090 

поштова адреса:
7425 W. Pleasant Valley Road
Parma, OH 44130
440.364.5124
ClevelandCamps@cym.org
“КИЇВ” оселя
UAYA Camp
Detroit, MI
313.574.0473
DetroitCamps@cym.org

us-cym-mapU