Таборовий Блог – Один день з старшого Юнатства

0
454

Богдан (Дніпродзержинськ): Мені подобається цей табір. Ми ніколи не сумуємо. Кожного ранку ми маємо “руханку”. Ми виходимо до канцелярію і робимо різні вправи, потім бігаємо. Потім в нас молитва: ми співаємо пісні і молимося. Після сніданку ми йдемо на заняття. Там дуже цікаво, нам розповідають про історію табора та України і спілкуємось про те, що відбувається в Україні зараз. В цьому таборі я познайомився з багатьма хлопцями та дівчатами. Вони дуже дружні, вони допомагають нам у всьому. Учора ми грали в футбол проти дорослих. Матч ми програли, але виграли по пенальтях, тому в нас нічия. Я дуже радий, що я поїхав до цього табору.

Андрій (Новокиївка): Мені подобається ранкова розминка (“руханка”), бігати кожного ранку. Тут я знайшов багато друзів, вони класні. Ми разом розважаємося, граємо в теніс і футбол. Тут гарні дівчата вони виховані і дуже патріотичні. У нас є заняття і дуже цікаві ігри: стрільба з зброї. Ми ходимо на молитву, бо без Бога нічого б не вийшло.

Данилко: Цього року у нас незвичний табір, бо до нас приїхала група дітей з України. Ми роззнайомились з ними через гру – вони мусили сказати як їх звати, де вони живуть і чим вони цікавляться. Те що вони тут з нами, допомогло мені з українською мовою, а вони покращують свою англійську. Я отримую велике задоволення, допомагаючи українським друзям тут, це не тільки весело і цікаво, але й корисно.

Люк: Кожного дня ми прокидаємось втомлені, аж поки ми не зробимо “руханку”, яка нас заряджає на цілий день. Їжа тут дуже добра, то ми завжди опиняємось в черзі перед дівчатами, але, поскільки ми є справжні джентельмени, ми пропускаємо їх вперед. Але все в таборі йде добре, Ройові чудово роблять свою справу а Команда робить все, щоб це був суперський рік!

Наталка Аміс (СУМенята): Який чудовий день! Хоч я й ветеран цього табору, я тут вперше в ролі мами СУМенятки і я була страшенно горда, коли моє маленьке СУМенятко вперше промовило повністю всю молитву перед сніданком і проспівало “смач-смач-смачного”. Якщо він продовжить в цьому ж дусі, то я впевнена, що по поверненню додому цей спів продовжиться ще не один тиждень!

СУМенята сьогодні малювали і примудрились розфарбувати себе разом з своїми малюнками! Ще одне сьогоднішнє досягнення – наші СУМенята спромоглися попасти по мячу в своїй першій грі раундерс. Вони також починають вчити вірші, пісні і танці для Попису (концерт) в неділю.

Після насиченого подіями і радостями дня дуже втомлене суменятко випив теплого молока, послухав казочку і заснув. Але день ще не закінчився, бо мами СУМенят сідають шити костюми для Попису. Які? Дізнаєтесь в неділю!

 

Tabir Tarasivka 2015 (23) Tabir Tarasivka 2015 (18)