Таборовий блог – день 3

0
335

Таборовий блог – день 3

5 серпня 2015

Петро Химера (Виховник)

Мій день сьогодні почався дуже рано, бо з 4-ї до 7-ї я чергував на вахті. Спочатку я готувався до гутірок, а потім насолоджувався спокоєм , і тільки шелестіння тополиного листя та, іноді, гуркіт двигунів літака, що злітав з аеропорту Іст Мідландс, порушували зачаровану тишу. Так це й продовжувалось, поки мене не атакували Древляни і мені не довелося застосовувати методи Княгині Ольги, щоб відбити їх атаку. Чи то справді таке сталось, чи, може, я занадто багато читав “Повість врємєнних літ”. Потім зявився Комендант і, нарешті, звільнив нас від наших обовязків.

Пізніше розпочалися гутірки (заняття) і першу я проводив разом з другом Степаном Пасічником (відомим по групі “Юкрайніанс”) і ми говорили про шестидесятників і, особливо, про вірш Василя Симоненко “Ти знаєш, що ти – людина”, бо ці рядки надихають дітей самовиражатися, використовувати будь-яку нагоду, що випадає в житті.

Наступне заняття – урок англійської з дітьми-гостями з України. В 2014 році я мав нагоду побути на СУМівському мовному таборі в Україні а опісля 3 місяці працювати як мовний інструктор в Львові. Я зумів використати цей досвід в гутірці, де ми зосередили увагу на збільшення словникового запасу. Я з нетерпінням очікую наступні уроки.

На останній гутірці ми говорили про заплановану на наступний тиждень поїздку дітей до британського парламенту – в результаті виникло дуже цікаве і часами емоційне обговорення Парламенту в порівнянні з Верховною Радою.

Після обіду я нарешті міг трохи поспати – набирався сил перед вже другою сесію нашого “ Українського мовного клубу” – де я стараюся удосконалити своє знання граматики, бо правду кажучи, вона в мене не на такому рівні, як потрібно для справжнього козака!

Анна Стасюк (Запоріжжя), старші 2

Чудовий день!

Ми ходили на стрільбу, також на гурток співу і на Боул. Взагалі табір дуже організований. Він є навчально-розважальним для дітей та дорослих. Кожний день у нас починається з руханки, молитви та сніданку. А потім є можливість ходити на заняття та різноманітні гуртки. Також є вільний час. Ми можемо пограти в мяча або просто спілкуватися за чашкою чаю. Ввечері ми всі займаємося своїми справами: бадмінтон, настільний теніс, більярд. Ще можна грати на різних інструментах. Табір вражає мене своєю оригінальністю!