68-ий Крайовий Здвиг СУМ відбудеться в суботу 2 липня 2016

0
362

68-ий Крайовий Здвиг СУМ відбудеться в суботу 2 липня 2016 в Тарасівці під цьогорічним кличем «Україна Починається з Тебе!»

Програма Здвигу

год. 12:00 Релігійно-офіційна частина при каплиці

год. 15:00 Конкурсово-концертова частина у Великому Шатрі

год. 21:00 Розвагова частина – забава в залі

Вступ на Тарасівку

Вступ до Тарасівки, включно з вільним вступом на концерт – £4.00 від особи (дорослі і діти від 12 років).

Додатковий кошт паркування:

Авта – £4.00

Автобуси – £15.00

Щоб приспішити в’їзд до Тарасівки, всі що приїжджають автобусами повинні заплатити вступ тоді, коли замовляють місце на автобусі у свойому Осередку. Одна відповідальна особа з кожного автобуса тоді зможе заплатити при в’їзді до Тарасівки за паркування і за вступ всіх присутніх на автобусі. Для цього закликаємо всіх Осередків до співпраці.

Караванам вступ заборонений

З точки безпеки та чистоти довкілля, та щоб не повторилися минулорічні неприємності, вступ для псів заборонений. Просимо не привозити псів на Тарасівку.

Конкурсово-концертова частина

Пригадуємо, що в конкурсово-концертовій частині здвигу можуть взяти участь лише ті Осередки, котрі вирівняли свої фінансові зобов’язання (Коляда, Писанка, членські вкладки і Дотація) до КУ СУМ, згідно із Правильником для конкурсів СУМівської самодіяльности на Крайовому і Окружних Здвигах СУМ.
•Осередки, які виступатимуть із набраною музикою – просимо переслати копії до друга Андрія Камінського [email protected] щоб він міг технічно це підготовити.
•Осередки, які бажають виступити у концертовій частині – просимо повідомити друга Богдана Прихідного [email protected] який готує програму.

Забава

Вечером, о годині 21:00 у залі “Хортиця” відбудеться Велика Забава. Вступ на забаву £7.00 від особи (£4.00 від дітей менше 16 років). Вільний вступ для суменят. Гратиме гурт «Ukrainian Saxo Beat».

Нічліги (включаючи вхід до Тарасівки, концерт, паркування, Забава і нічліг, але не включаючи харчування та напоїв.)

Все включальне перебування на Тарасівці, як подано понижче:

Від 16.00 год. п’ятниця 1-го липня до 15.00 год. неділя 3-го липня 2016
•Дорослі (16+) £25.00
•7-15 літні £12.00
•0-6 літні безплатно

Від 08.00 год. субота 2-го липня до 15.00 год. неділя 3-го липня 2016
•Дорослі (16+) £20.00
•7-15 літні £10.00
•0-6 літні безплатно

Перебування на Тарасівці є в власних шатрах-наметах або за замовлення в польових бараках. Два бараки по 20 місць (£5 на місце, £4.00 на концерт і £4.00

Паркування авта і вступ на забаву £7.00 ). Замовлення принимаємо на [email protected]

Потрібно помочі

Крайова Управа СУМ звертає увагу на те, що конечно потрібно фізичної допомоги перед, під час і після Крайового Здвигу. Самі члени Крайової Управи не в силі усе робити та ще й провадити програмою Здвигу. Нам потрібно допомоги у розставленні крісел, у збиранні грошей при в’їзді до Тарасівки, персоналу до кухні, людей для загальної допомоги під час дня, та у впорядкуванні оселі після здвигу та після забави. Просимо Управи Осередків серйозно поставитися до призначених дижурів, котрі будуть розіслані перед здвигом та до нашого заклику та якнайскоріше зголосити охочих помічників ([email protected]).