uk
Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK

СУМівці опанували “мистецтво” виготовлення маскування для армії

imagesСьогодні відбувається чимало акції, спрямованих на підтримку українських військових, які захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції. Люди збирають продукти та теплі речі, військову амуніцію, ліки, гроші та передають їх бійцям на схід України.

Тернопільські СУМівці також долучаються до цих видів волонтерської праці, а нещодавно спробували сили у виготовленні спеціальної маскувальної сітки.

Технологія її створення нескладна – у вічка рибальських неводів вплітаються смужки тканини захисного кольору, відповідно до сезону та місця подальшого використання.

Попри показну легкість, виготовлення такої маскувальної запони потребує вмілих рук, зосередженості та уваги. Все це є у СУМівців, які зробили свій внесок у справу допомоги українській армії.

Незважаючи на оголошене перемир’я, Збройні Сили, Нацгвардія, добровольчі батальйони  й далі потребують підтримки.

Попереду зима, то ж незабаром члени осередку, замість пісково-коричневих клаптиків тканини, вплітатимуть у сітку білі смужки – кольору снігу, щоб зробити менш помітними для ворога позиції наших бійців та зберегти життя тих, хто оберігає наш спокій і наше майбутнє.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*