uk
Крайові сторінки: WORLD УКР USA CA АUS DE AR UK

Вперед – і вгору!

Наймолодші члени Тернопільського осередку розширюють межі своїх можливостей – днями вони спробували свої сили у скелелазінні.

Read More »

“Кутя для Героїв!” – тернопільські сумівці вшанували пам’ять славних синів та доньок України

Вже багато років поспіль в часі Різдвяних свят сумівці Тернополя вшановують колядою та молитвою січових стрільців, упівців, військових АТО, що поховані на Микулинецькому кладовищі міста.

Read More »

Сумівська організація Тернополя отримала відзнаку за підтримку родин українських військових

Грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації, за підтримку родин українських військових, відзначено 6 грудня Тернопільську міську організацію СУМ в Україні.

Read More »

Леся Голик, Голова Міської Управи

Голик Леся – Член Спілки Української Молоді в Україні, голова ТМО СУМ у Тернополі, брала участь та організовувала міжнародні проекти обмінів з Німеччиною, Польщею та Естонією. Має закінчену вищу юридичну та педагогічну освіту. З жовтня 2017 року – молодіжний мер Тернополя, голова Тернопільської молодіжної міської ради (ММР) четвертого скликання. 

Read More »

Вікторія Глущак, скарбник осередку

Перше знайоство з СУМ відбулось у 1999 році. Мамою “суменятка”стала у2010 році, коли старший син пішов до СУМу. Тепер троє синів в Організації – суменя, Молодше та Старше Юнацтво. Членом СУМ стала у 2017 році. “Тепер – це наша сімейна Органіазція”, – каже подруга Вікторія.

Read More »