2021 – Рік відзначення 75-ліття СУМ в Діаспорі

0
139

Спілка Української Молоді увійшла в ювілейний рік – рік відзначення 75-ліття СУМ в Діаспорі.

Ця подія, від якої нас віддаляє більш як сім десятків років, мала важливе значення для дальшого становлення та розвитку організації.

Опинившись за межами Рідного Краю, тисячі українців знайшли спосіб, що зберегти те важливе, що єднає їх з Батьківщиною й спонукає до праці заради неї – так було відновлено Спілку Української Молоді на чужині.

За 75-ть років праці на еміграції Спілка виросла в потужну організацію, яка діє в 12 країнах світу й об’єднує кількатисячне членство різного віку.

Організація розвивається, змінюється, у неї з’являються нові напрямки праці, але незмінним є пріоритет, закладений у гаслі СУМ – жити й працювати на славу Бога й України.

Відзначаючи 75-у річницю відновлення Спілки Української Молоді в Діаспорі, маємо на меті не лише кинути погляд у її минуле, але й вшанувати тих, завдяки кому стало можливим наше організаційне сьогодення. А головно – продемонструвати самим собі та світові, що Спілка збудована на міцних підвалинах віри, дієвості, почуття обов’язку та патріотизму, які завжди були притаманні її членству.

Саме на цих підвалинах ми будуємо наше майбутнє, вірні заклику сумівського Гімну: «Гордо несім нашу славу!».

У рамках відзначення цьогорічного ювілею на різних теренах відбуватиметься чимало заходів, присвячених цій події.

Крім світового та крайового рівнів, святкування 75-ліття відновлення СУМ в Діаспорі знайде свій відгомін й на рівні осередковому, бо саме там твориться наша організація й гуртується її активне членство – запорука дальшого розвитку Спілки Української Молоді!